امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 28850
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۹

مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه اصفهان با حضور آیت الله طباطبایی نژاد مدیر حوزه علمیه اصفهان برگزار شد.

کد خبر: 28845
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
با حضور حوزویان و دانشگاهیان برگزار شد؛

همایش وحدت حوزه و دانشگاه، با حضور استادان، حوزویان و دانشجویانی از دانشگاه ها و حوزه علمیه، در تالار خوارزمی دانشگاه اصفهان، برگزار شد.

کد خبر: 28843
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
آیت‌الله‌العظمی جوادی‌ آملی:

حضرت آیت‌الله جوادی آملی گفت: دین، طلب علم را بر همگان تا آخر حیات واحب کرده است. همچنین اسلام تأکید کرده علمی که برای جوامع، نافع نیست، باید از آن برحذر بود.

کد خبر: 28839
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
در همایش وحدت حوزه و دانشگاه مطرح شد

استادان دانشگاه و حوزه های علمیه، به مناسبت سالروز شهادت آیت الله مفتح، در همایش وحدت حوزه و دانشگاه اصفهان، شرکت کرده و همگی بر تربیت نیروی انسانی دین دار با تعامل حوزه و دانشگاه تاکید کردند و علم دینی را منحصر به علوم حوزوی ندانستند.

کد خبر: 28835
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان:

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه یک روحانی باید به روز و کارآمد باشد و نسبت به مسائل روز حساس باشد، گفت: هرکسی باید وظیفه خود را صحیح و کامل انجام دهد، نمی توان انتظار اصلاح از دیگران داشت ولی خود را اصلاح نکرد

کد خبر: 28834
تاریخ انتشار: ۸:۳۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان:

امام جمعه اصفهان، گفت: دشمن همواره بر طبل جدایی میان حوزویان و دانشگاهیان کوبیده که هدف شوم آن‌ها عدم تحقق تربیت نیروی انسانی متدین و عالم است.

کد خبر: 28829
تاریخ انتشار: ۲:۱۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
عضو مجلس خبرگان رهبری:

عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: راهکارهای افزایش رزق و روزی یکی از سوالات افراد جامعه است، که در این رابطه، اهل بیت(ع) به ما توصیه هایی را فرموده اند، اما مهمتر از همه تلاش و کوشش برای تحصیل معاش است.

کد خبر: 28828
تاریخ انتشار: ۲:۱۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه اصفهان:

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان، گفت: همایش روز وحدت حوزه و دانشگاه، امسال با حضور مدیر حوزه علمیه اصفهان، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از استادان دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

کد خبر: 28825
تاریخ انتشار: ۹:۱۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

حجت الاسلام سراج زاده گفت: با توجه به گسترش آسیب‌های فکری، فرهنگی و اجتماعی، به ویژه تزلزل نظام خانواده و گسترش پدیده طلاق و اختلافات میان زوجین، ضروری است تا حوزه‌های علمیه بیشتر به مسئله پژوهش توجه کنند تا بتوانند به سؤالات و شبهات پاسخ داده و راهکارهایی را برای حل آسیب‌ها ارائه دهند

کد خبر: 28816
تاریخ انتشار: ۹:۰۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس

اگر مواظب نباشیم در مجلس آینده دیگر روحانیت نخواهد بود و کسانی که وارد مجلس می شود با دیدگاهای مختلف هستند و با ارزش های دینی و اسلامی کمترین آشنایی را دارند.

صفحه 1 از 212
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها