امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 28764
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر عنوان کرد:

اگر روح حاکم بر کلمه بسیج با آن تفکر بسیجی در فکروذهن مدیران ومسئولان نقش بندد یقین بدانید انقلاب اسلامی ایران موفق است،بسیج ،حاکمیت دینی مردم وموازی با ارزشهای انقلاب در راستای اهداف انقلاب است هر برهه ای که مردم برای رفع مشکلات اقدام کردند.

کد خبر: 28761
تاریخ انتشار: ۸:۴۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب ساعاتی قبل، به صورت سرزده و به منظور سرکشی و دیدار با مردم در مناطق زلزله‌زده غرب کشور حاضر شدند.

کد خبر: 28758
تاریخ انتشار: ۵:۵۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان:

حجت الاسلام والمسلمین مومنی از راه اندازی سامانه پیشرفته «ثنا» ثبت کتاب در سطح کتابخانه های مدارس علمیه حوزه علمیه اصفهان با هدف ارتباط شبکه ای متمرکز کتابخانه ها خبر داد.

کد خبر: 28753
تاریخ انتشار: ۵:۵۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
امام جمعه موقت اصفهان:

عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: حکمت وقتی سرلوحه کار انسان قرار گیرد، بازدارنده از زشتی ها و ترغیب کننده به نیکی ها است و دوازده تعریف درباب آن وجود دارد.

کد خبر: 28742
تاریخ انتشار: ۵:۴۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۸

امام خامنه ای می فرمایند : «قبولی زیارت معنایش این است که آن فیضی که از ملاقات این ولیّ خدا به ملاقات‌کننده می رسد، آن فیض به شما برسد؛ این معنای قبولی زیارت است.»

کد خبر: 28740
تاریخ انتشار: ۵:۳۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
مام جمعه اصفهان در اجتماع عظیم عزاداران رضوی در هرند:

امام جمعه شهر اصفهان گفت: ارزشی که از محبت اهل بیت(ع) داریم باید ما را به سمت اطاعت از خداوند متعال بکشاند

کد خبر: 28741
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
منتخب «میزان الحکمه»؛

گرچه به حضور در حرم ائمه معصوم محتاجیم و مومن باید کبوتر حرم باشد، اما شخصیت معصومین (ع) در کلام آن هاست نه در گنبد و بارگاه و برکات توجه به شخصیت و کلام ائمه اطهار از توجه به گنبد و بارگاه آن ها به مراتب بیشتر است.

کد خبر: 28752
تاریخ انتشار: ۵:۵۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
مسئول انتشارات حوزه علمیه اصفهان خبرداد:

حبیبی با تاکید بر اینکه در ۶ماهه نخست سال ۹ درخواست چاپ کتاب از طرف نویسندگان حوزوی در موضوعات مختلف به واحد انتشارات مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان ارائه شده است گفت: از روحانی مولف ۲۵ کتاب حوزوی و دینی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی تجلیل می شود.

کد خبر: 28749
تاریخ انتشار: ۵:۴۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
جانشین حوزه علمیه اصفهان خبر داد:

جانشین حوزه علمیه اصفهان گفت: در حال حاضر با همت بزرگان و مسئولان بالغ بر یک هزارو صد کتاب خطی در گنجینه حوزه علمیه اصفهان حفظ و نگه داری می شود.

کد خبر: 28732
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نیم نگاهی به مدرسه علمیه امام سجاد(ع):

سیاست مؤسسین و بانیان مدرسه علمیه حضرت امام سجاد(ع) این بوده که مدرسه علمیه‌ای جامع ساخته شود، به نحوی که تمامی احتیاجات طلاب را برآورده کند و طلبه نیازی به خارج شدن از محیط حوزه و درس را نداشته باشد…

صفحه 1 از 3123
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها