امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27901
تاریخ انتشار: ۲:۱۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
مسئول پژوهش حوزه علمیه اصفهان:

حجت الاسلام ترابی از برگزاری هفتمین دوره جشنواره علمی علامه حلی حوزه علمیه اصفهان با مشارکت طلاب خواهر و برادر جوان محقق در شهریورماه خبر داد.

کد خبر: 27898
تاریخ انتشار: ۱:۱۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
مدیر کل اوقاف استان اصفهان خبر داد:

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برای اولین بار طرح زندگی به رنگ خدا با هدف ترویج زندگی به سبک اسلامی در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان اجرا می شود.

کد خبر: 27895
تاریخ انتشار: ۱:۱۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد:

حجت الاسلام توسلی گفت: چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان نجف‌آباد با حضور ۶۰۰ نفر در بخش معارف و ۷۰۰ نفر در سایر رشته های قرآن کریم برگزار شد

کد خبر: 27891
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)

حجت الاسلام و المسلمین صافی گفت: نهضت علمی امام صادق علیه السلام با رواج و توسعه تعقل و اندیشه ورزی به تطهیر چهره اسلام از افراط گرایی پرداخته است.

کد خبر: 27888
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
استاد حوزه علمیه اصفهان:

در حال طواف امام مدام اشک می ریختند و به خدا عرض می کرد« اللهم قنی شحّ نفسی»تا صبح همین دعا را می فرمودند یعنی خدایا مرا از بخل و خساست نفس نجات بده، صادق آل محمد تاکید دارند، اگر کسی بتواند بخل نفس را کنار بگذارد انفاق و عبادت می کند

کد خبر: 27885
تاریخ انتشار: ۳:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
کارشناس دینی تبیین کرد:

حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه در بین ائمه اطهار (علیهم السلام) دو امام یعنی امام حسین (ع) و امام صادق (ع)، ملقب به «اباعبدالله» هستند گفت:امام حسین (ع) با خون مطهر خود اسلام را حفظ و امام صادق (ع) با رفتار و گفتار حکیمانه خود، به تقویت بنیه فکری، عقیدتی و اخلاقی دین مبین اسلام پرداختند.

کد خبر: 27882
تاریخ انتشار: ۳:۴۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان:

حجت‌الاسلام مؤمنی گفت: تقطیع در روایات و سنت ائمه باعث بهره‌برداری دشمن در زمان امام صادق (ع) و حال شده است که سبب به وجود آمدن آیت‌الله‌های نفوذی چون جیکاک می شود.

کد خبر: 27878
تاریخ انتشار: ۱:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:

حجت الاسلام و المسلمین قطبی با توجه به افتتاح مرکز تخصصی بازی و خلاقیت اصفهان بیان کرد: یکی از خلاقانه ترین الگوها و روش های آموزش و یاددهی، بازی های فکری و فیزیکال است.

کد خبر: 27875
تاریخ انتشار: ۱:۱۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
در مراسم افتتاح طرح جوانان صالحین تأکید شد:

 حجت‌الاسلام مظاهری گفت: قریب به ۲ هزار مسجد و پایگاه بسیج در سطح استان دربرنامه‌های اوقات فراغت ایام تابستان ۹۶ نوجوانان و جوانان مشارکت می‌کنند.

کد خبر: 27872
تاریخ انتشار: ۲:۴۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع)اصفهان

صبری گفت: کلاس درس اخلاق ویژه خادمان خواهر در جوار حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) اصفهان برگزار می شود.

صفحه 1 از 712345...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها