امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27495
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
علما و ائمه جمعه استان اصفهان تاکید کردند:

ائمه جمعه استان اصفهان و علمای دینی استان اصفهان ضمن تقدیر و تجلیل از رقم زدن حماسه  دشمن شکن دیگری توسط حضور باشکوه مردم در انتخابات تاکید کردند: امروز بر سیاستمداران و اهل ریاست فرض است که کیاست خرج کنند و گامی موثر و بلند برای حل مشکلات مردم که خواسته مشترک ۸۰ میلیونی ایرانی است بردارند.

کد خبر: 27492
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
پیام آیت الله طباطبایی نژاد درخصوص انتخابات 29 اردیبهشت 96 :

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات روز جمعه تأکید کرد و گفت:حضور حداکثری و پر شور مردم در انتخابات، امنیت و سربلندی را برای کشور به ارمغان می آورد.

کد خبر: 27489
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
مراجع اعظام تاکید کردند:

مراجع عظام تقلید و علما طی روزهای اخیر در سخنرانی‌ها و پیام‌های خود از مردم درخواست کردند تا در روز ۲۹ اردیبهشت حضور گسترده و پرشوری در انتخابات داشته باشند.

کد خبر: 27486
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
امام جمعه موقت اصفهان مطرح کرد؛

امام جمعه موقت اصفهان گفت: انتخابات در ایران دو جنبه دارد، هم جنبه اقتدار نظام را دارد که حضور مردم نشان دهنده بصیرتشان است و هم ناامیدی دشمنان را در پی دارد که به شدت هم آنها تبلیغ میکنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند

کد خبر: 27483
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
آیت الله العظمی مظاهری:

شرکت مردم در انتخابات واجب است، چرا که حضور مردم در پای صندوق های رای مهم است ،خاصه این انتخابات که دوست و دشمن توجه به این عرصه دارد، اگر ما یک شرکت عالی و پرشوری در پای صندوق های رای داشته باشیم، دشمن را ناامید می کنیم

کد خبر: 27480
تاریخ انتشار: ۶:۴۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

/ایمان و اسلام باوری، قرآن شناسی و سنت شناسی، عدالت محوری و تقوا مداری، توانایی بدنی و دشمن شناسی، زهد و ساده زیستی، و صداقت و مدیریت مکتبی، از اصلی ترین شرایط رئیس جمهور صالح در نظام اسلامی است.

کد خبر: 27477
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان های زنجان، سمنان و قزوین، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

کد خبر: 27474
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
مدیر حوزه های علمیه در پیامی تاکیدکرد:

آیت الله اعرافی در پیامی با دعوت از مردم برای حضور پرشکوه در انتخابات تصریح کرد: حوزه‌های علمیه در کنار مردم شریف و جوانان رشید برعزم خویش در همراهی مردم و شرکت در انتخابات استوار خواهد بود.

کد خبر: 27469
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
امام جمعه اصفهان:

متاسفانه امروز شاهد رای خری دولتی هستیم، پدیده ای که تا به امروز ندیده بودیم، دادن وام به دهیارها و بخشداری ها و کمک به مسئولان دولتی و سه برابر کردن یارانه تحت پوشش کمیته امداد در آستانه انتخابات در حالی که در ۴ سال پیش یارانه ماهانه آنها عقب می افتاد و همچنین وصل مجدد یارانه کسانی که قبلا توسط دولت قطع شده بود مصداق رای خری دولتی است.

کد خبر: 27467
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
انتشار فهرست‌های متعدد اشتباه است!

آیت‌الله مهدوی با تأکید بر حمایت همه‌جانبه از نظر اکثریت، اظهار کرد: ممکن هست در نظر شخصی برخی اولویت‌ها اولی‌تر باشد اما با اولویت اتحاد همه یک‌زبان بگوییم «از یک لیست» حمایت می‌کنیم

صفحه 1 از 712345...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها