امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 26712
تاریخ انتشار: ۹:۳۸ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
آيت‎الله طباطبايي‎نژاد:

امام جمعه اصفهان با اشاره به نقض عهدهای آمریکا، گفت: در قضیه برجام بی‎عهدی آمریکا برای ما تجربه شد و رهبر انقلاب هم بارها همین مطلب را فرمودند.

کد خبر: 26709
تاریخ انتشار: ۹:۳۴ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
فرزانگان؛

شیخ ابراهیم در سال ۱۳۲۰ شمسی با کمک مالی خود و سایر مردم شروع به ساخت مدرسه علمیه ای در نجف آباد نمود که بعدها به نام «الحجه» معروف شد. نوشته اند که حتی خود ایشان هم برای ساخت مدرسه ،کارگری می کرد. ساخت چندین مدرسه در نجف آباد از میراث ماندگار این شیخ خدوم است.

کد خبر: 26706
تاریخ انتشار: ۹:۳۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
آثار برگزیده کتاب سال حوزه(۱۶)

کتاب «القانون فی الطب»، اثر علیرضا مسعودی درگروه علمی تصحیح و تحقیق در هجدهمین همایش کتاب سال حوزه به عنوان اثر شایسته تقدیر شناخته شد.

کد خبر: 26703
تاریخ انتشار: ۹:۲۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸

آنچه که در دستور کار آمریکا در قبال انقلاب اسلامی ایران قرار گرفته، استفاده از ابزار قدرتمند رسانه ای در قالب جنگ نرم است که از این میان، شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی اینترنت و صنعت رؤیا سازی هالیوود از جایگاه خاصی برخوردار می باشد.

کد خبر: 26700
تاریخ انتشار: ۹:۲۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸

اگر انجام دهنده منکر به گونه ای است که اگر او را از منکر نهی کنند، بر آن اصرار می ورزد و اگر او را به منکر امر کنند، ترکش می کند، باید به آن منکر امرش کنند به شرط آنکه محذور دیگری نباشد؛ همین‌گونه است در مورد معروف.»

کد خبر: 26697
تاریخ انتشار: ۹:۱۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
نامه غیر اداری استاد قرائتی به همکاران خود:

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی با ارسال نامه ای به دفتر مدیر حوزه های علمیه، از طلاب و روحانیون خواسته است از فرصت نوروز برای اصلاح امور دینی، مذهبی، معیشتی، تحصیلی و نیز رفع کدورت های خانواده ها استفاده نمایند.

کد خبر: 26694
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
آیت الله ناصری:

استاد اخلاق حوزه اصفهان گفت: خداوند، رزق همه مخلوقات را از حلال، تقدیر کرده است،گر به این رزق حلال اکتفا کردم و احکام الهی را رعایت کردم، آن رزق حلال به من می‌رسد

کد خبر: 26691
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
هجرت طلاب در کشاکش بودن یا نبودن؛

اهمیت هجرت به ویژه پس از انقلاب و استقرار حکومتی دینی، به دلیل ملموس شدن و افزایش نیازها، بیش از پیش برهمگان به ویژه حوزه های علمیه روشن شده است.

کد خبر: 26688
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:

حجت الاسلام لک زایی با بیان این که پژوهش های دینی باید رویکرد تنظیم حیات انسانی داشته باشد، فقه اهل بیت(ع) را پیشتاز و دارای قابلیت های بسیار دانست.

کد خبر: 26685
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
شیخ نعیم قاسم:

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد که رؤیای امارت تکفیری در پرتو جانفشانی نیروهای مقاومت تا چند ماه دیگر به پایان می‎رسد.

صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها