امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 25742
تاریخ انتشار: ۲:۵۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

حجت الاسلام کلباسی گفت: بهترین روش تبلیغ استفاده از روش های قرآن کریم است چراکه طبق نص صریح آیات خداوند پیامبر را برای بشارت و انذار به استفاده از قرآن توصیه می کند.

کد خبر: 25739
تاریخ انتشار: ۸:۵۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

مدیر حوزه علمیه اصفهان، ایام دهه فجر را بستر ساز تحول بنیادی از اسلام آمریکایی در زمان دوران ستم‌شاهی به سمت اسلام ناب محمدی دانست و عنوان کرد: امروز قطار انقلاب بر روی ریل مناسب خود قرار دارد، البته ممکن است در درون قطار هم مشکلات و چالش‌هایی وجود داشته باشد.

کد خبر: 25736
تاریخ انتشار: ۸:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

حجت‌الاسلام والمسلمین جلالی، پژوهش را پیش نیاز تدریس موفق دانست و گفت: اساتید حوزه‌های علمیه در زمان کنونی باید علاوه بر صرف وقت خود برای بحث آموزش طلاب، فرصتی را به بحث پژوهش و تحقیق اختصاص دهند.

کد خبر: 25733
تاریخ انتشار: ۸:۳۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

رئیس شورای حوزه علمیه استان تهران، با اشاره به آثار مخرب ریاکاری، گفت: اینکه فردی می خواهد نماز شب بخواند و شاید هم به قصد قرب الهی باشد، اما می گوید بگذار نمازم را کمی بلند تر بخوانم تا دیگران متوجه شوند و فردا به تمجید و تعریف از من بپردازند، به دلیل شریک کردن غیر خدا در عمل خود، «شرک الهی» را مرتکب شده که بزرگترین رذیلت، به درگاه خداوند است.

کد خبر: 25730
تاریخ انتشار: ۸:۲۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

سرکار خانم رباب صدر، خواهر امام موسی صدر و مدیر موسسات امام صدر در لبنان در گفتگو با خبرگزاری حوزه با اشاره به تاسیس این موسسات به همت امام موسی صدر در لبنان به معرفی عملکرد و برنامه های مختلف این موسسات در لبنان پرداخت.

کد خبر: 25726
تاریخ انتشار: ۸:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

حضرت آیت الله سیستانی در دیدار جمعی از طلاب بر تامل در آیات قرآن، مطالعه کتب اخلاقی، پیش مطالعه، تواضع در برابر دیگران، تمرین خطابه و غرق نشدن در مباحث سیاسی تاکید کردند.

کد خبر: 25720
تاریخ انتشار: ۲:۱۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

یا رسول الله! به هم زن ‌ها، به زن ‌های خودت و دیگر زن ‌ها بگو چادر سر کنید و رو بگیرید که شخصیت شما به این چادر است. نگذارید این شخصیّت از بین برود.

کد خبر: 25717
تاریخ انتشار: ۱:۲۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار مسئولین سازمان هنری رسانه‌ای اوج گفت: در هر عصری ابزار مختلفی جهت انتقال معارف و حقایق الهی در اختیار بشر بوده، الان سینما بهترین راه برای جذب مخاطبان و تبلیغ معارف الهی است.

کد خبر: 25714
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه در یک سالگی اجرای برجام، تقریباً هیچ عایدی نصیب ایران نشده تصریح کرد، آنچه اتفاق افتاده، دُرّ غلطانی است که ایران داده و در مقابل، آب نبات چوبی گرفته است.

کد خبر: 25711
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۶

سیدحمید روحانی گفت: در هیچیک از اطلاعیه‌ها و نامه‌پراکنی‌ها کوچک‌ترین اشاره‌ای به این نکته که روی چه امیال و اغراضی عنوان جعلی «آیت الله میرزا علی خراسانی» را برای شیخ علی تهرانی ساختند نیست و از دستگاه قضایی انتظار می‌رود که از این موضوع نگذرد.

صفحه 1 از 3123
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها