امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 25659
تاریخ انتشار: ۳:۳۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

ایران اسلامی بعد از گذشته سه دهه از انقلاب توانسته در عرصه های علمی و فناوری موفقیت هایی راکسب نماید و جز قدرت های برتر دنیا به عنوان یک کشور شیعی مطرح شود و تداوم این روند مرهون تلاش های علمی در تمامی حوزه های دانش خواهد بود.

کد خبر: 25656
تاریخ انتشار: ۳:۳۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: مسلمانان در ترسیم نقشه دنیا غایب بودند و امروز نیز ما صدمه و آسیب همین غایب بودند را می‎بینیم؛ برای حضور در نقشه جهانی نیازمند کار اساسی در حوزه هستیم؛ در این عرصه فقه، فلسفه و کلام و.. نیز باید به شکل کامل و تمام دنبال شود.

کد خبر: 25652
تاریخ انتشار: ۶:۵۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که ترویج نگاه غرب گرایانه در دانشگاه ها یکی از توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب است، گفت: امروز به برکت پیروزی انقلاب اسلامی متون اسلامی در دانشگاه ها رشد پیدا کرده، اما هنوز این برنامه ها به حد مطلوب نرسیده است.

کد خبر: 25648
تاریخ انتشار: ۹:۱۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۸

حجت الاسلام والمسلمین جلالی از رشد ۱۰۰ درصدی مقالات پژوهشی در حوزه اصفهان خبر داد و خواستار اجرای طرح جذب هیئت علمی پژوهشی حوزه های علمیه شد.

کد خبر: 25504
تاریخ انتشار: ۷:۴۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵

کنگره نکوداشت شخصیت آیت الله العظمی مظاهری صبح امروز در سالن اهلبیت اصفهان، با حضور علما، شخصیت ها کشوری و استانی و نمایندگان بیوت مراجع برگزار شد.

کد خبر: 25501
تاریخ انتشار: ۷:۳۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵

حجت الاسلام رهبر به طلاب جوان توصیه کرد: ما نباید انتظار داشته باشیم که مرجعی بالای ۸۰ سال زمینه جذب جوان را فراهم کند و این مسئولیت بر عهده طلاب جوان است که ابتدا جوانان در حوزه با برنامه ای منظم حضور ایشان برسند و از بیانات و دروس ایشان بهره ببرند و آن را به نسل جوان منتقل کنند.

کد خبر: 25497
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

نشستی با عنوان نقد و بررسی سیستم آموزش حوزه های علمیه در زمینه ادبیات در مدرسه آیت الله محمدباقر درچه ای برگزار گردید که در این نشست حجت الاسلام محسن جلالی معاون آموزش و پژوهش  به عنوان موافق و حجت الاسلام سید حسین رفیعیایی مدیر مدرسه علمیه ولی عصر به عنوان منتقد روش فعلی تدریس ادبیات سخنانی مطرح کردند.

کد خبر: 25494
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان از برگزاری همایش طلیعه حضور ویژه ۱۱۰۰ طلبه خواهر جدیدالورود خبر داد.

کد خبر: 25492
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

وقتی با آیت الله مظاهری در مورد مسائل روز صحبت می کنم، ایشان از ریز مسائل با اطلاع هستند. حتی عملکرد بعضی از مدیران را هم می دانند. در برخوردهای ایشان با مقامات سیاسی من دقت کرده ام که آقا روی نقاط قوت آن مسئول تاکید می کردند

کد خبر: 25489
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی، نامه اخیر منتشر شده در سایت ها و فضای مجازی که منتسب به آیت الله پسندیده و خطاب به امام خمینی است را از اساس دروغ خواند و تأکید کرد: رابطه مرحوم آیت الله پسندیده با امام خمینی(ره) بسیار خوب بود.

صفحه 1 از 41234
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها