امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 25278
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

جلسه دفاع پایان نامه سطح سه طلبه حوزه علمیه خراسان با عنوان «بررسی تطبیقی مفهوم ذنب در تفاسیر فریقین» برگزار شد.

کد خبر: 25275
تاریخ انتشار: ۹:۴۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

حجت الاسلام والمسلمین غفوری، تحول در حوزه را با توجه به سرعت تحولات جهانی و اجتماعی ضروری خواند و تصریح کرد: مقصود از تحول این نیست که حوزه از مسیر فقه و اصول خارج شده و روش اجتهاد تغییر یابد و یا فقه جواهری کمرنگ شود.

کد خبر: 25273
تاریخ انتشار: ۹:۳۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر علمی و نیز نفرات برتر کنکور، جشنواره خوارزمی و المپیادهای علمی کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

کد خبر: 25270
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

همایش «پیامدهای تکفیر و مسئولیت علمای اسلام» با حضور ۳۵۰ عالم شیعه و سنی، چهارشنبه ۲۸ مهرماه، در شهرستان گنبد کاووس برگزار می شود.

کد خبر: 25267
تاریخ انتشار: ۹:۴۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

با توجه به تاکید مدیر جدید حوزه بر تاسیس شبکه ماهواره ای حوزه به ده زبان می توان به بررسی و تحقق این طرح توسط بزرگان دین در راستای گسترش تبلیغ تشیع در عرصه بین الملل، مقابله با شبهات، رقابت اندیشه ای و عقیدتی با سایر ادیان و صدور تفکر حوزه علمیه قم به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامی امیدوار بود.

کد خبر: 25264
تاریخ انتشار: ۹:۴۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

فرمانده تیپ ۱۸ حشد شعبی عراق گفت: داعشی‌ها اگر ببینند «حشدالشعبی» در حال ورود به منطقه‌ای است دیگر آنجا نمی‌ایستند چون می‌دانند هیچ کس زنده نمی‌ماند.

کد خبر: 25261
تاریخ انتشار: ۸:۴۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

آیت‌ الله العظمی حاج میرزا حسین فقیه سبزواری (۱۳۰۹، ۱۳۸۴ ق) از علمای دینی و فقهای قرن چهاردهم هجری و از مراجع تقلید و مدرسین نامدار و برجسته حوزه مشهد بود.

کد خبر: 25258
تاریخ انتشار: ۸:۲۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تحلیل خود از شرایط و تحولات کنونی منطقه گفت: آمریکا در سوریه و یمن به بن بست خورده و جبهه مقاومت اسلامی به خوبی توانسته در برابر شرارت های طرف غربی و دلارهای سعودی و خشونت تکفیری ها استقامت بورزد.

کد خبر: 25256
تاریخ انتشار: ۸:۲۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: بازآفرینی حوزه باید در تمام رسانه انجام گیرد و مخاطب این بازآفرینی تمام بشر هستند.

کد خبر: 25252
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۶

اهل حجت‌آباد انار کرمان و نخبه‌ای بود برای خودش. از استعدادهای برتر نخبگان حوزه بود و از همان مردان بی‌ادعا که می‌پرسیدیم کجایند… همه به تواضع می‌شناختندش.

صفحه 1 از 1112345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها