امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 24969
تاریخ انتشار: ۱:۴۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

بی تعارف و رودربایستی باید بپذیریم که متاسفانه نسبت به اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر به طوری که به احیای این واجب فراموش شده بینجامد، کوتاهی و جفا کرده ایم!

کد خبر: 24967
تاریخ انتشار: ۱:۳۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

اگر احکام و قوانین اسلام را یک ‏به ‏یک از آغاز امر بررسى کنیم، چیزى را نمى ‏یابیم که ذهن بپذیرد که از یک طرف ترک ابلاغ آن مساوى با ترک اصل رسالت باشد، و از طرف دیگر پیامبر (ص) به خاطر خوف از مردم در تبلیغ آن، انتظار فرصت بوده باشد. مگر اینکه بپذیریم که این امر بزرگ ‏عقلاً و عرفاً مسأله ‏اى در حد خود رسالت باشد.

کد خبر: 24964
تاریخ انتشار: ۱:۲۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

مدیر حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: مقام معظم رهبری در ابتدایی‌ترین قسمت صحبت‌شان فرمودند اگر دنبال طرحی هستید یکی از آقایان چنین طرحی را گزارش کرده‌اند که در استان تهران اجرا شده است، بروید مطالعه و تحقیق کنید اگر قابلیت تعمیم دارد آن را در استان تهران تعمیم دهید.

کد خبر: 24961
تاریخ انتشار: ۱:۲۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

کارشناس مسائل فرهنگی تاکید کرد: اینکه رهبری تاکید دارند روحانیت از فضای مجازی استفاده کنند به این دلیل است که همه دنیا در این فضا مخاطب ماست؛ از طرفی جوانان ما وقتی در این فضای گسترده قرار می گیرند، اگر روحانیت و فرهنگ روحانیت در آن نباشد، به سمت سایر فرهنگ ها کشیده می شوند.

کد خبر: 24958
تاریخ انتشار: ۱:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

دیدار حسن روحانی با نخست وزیر انگلیس در حاشیه هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در حالی برگزار شد که “ترزا می” با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد.

کد خبر: 24955
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

امام جمعه اصفهان افزود: برخی از افرادی که زمزمه مخالفت با این بزرگداشت های نیروهای مسلح را امروز سر می دهند، نمی فهمند که بزرگداشت نیروهای مسلح مانند ۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس در انتقال ارزش ها به نسل جوان و نوجوان اثرگذار است.

کد خبر: 24952
تاریخ انتشار: ۹:۱۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و اوج گیری تفکر شیعی و اسلام انقلابی شاهد هستیم که دشمنی ها نیز با این تفکر اشکار شده است، در حالی که همین دشمنان شیعه و اسلام انقلابی با اسلام انگلیسی و اسلام امریکایی هیچ مشکلی ندارند.

کد خبر: 24949
تاریخ انتشار: ۸:۲۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

همزمان با عید سعید غدیر خم و طبق سنتی هر ساله، شب گذشته ۳۲۰ نفر از طلاب استان اصفهان در مدرسه علمیه صد ر بازار اصفهان با حضور حضرت آیت الله مظاهری ملبس به لباس مقدس روحانیت شدند.

کد خبر: 24946
تاریخ انتشار: ۸:۲۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

این از ابتکارات آیت الله طباطبایی نژاد است که باعث شد جلسه عمامه گذاری در همه جا انجام شود اما هنوز به این صورت در قم شکل نگرفته بنا بر این باید شما در اصفهان قدر این جلسه را بدانید.

کد خبر: 24943
تاریخ انتشار: ۸:۰۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

اگر ما واقعه بزرگ غدیر را قدر می‌دانستیم هرگز شاهد به وجود آمدن غدیر نبودیم، فرهنگ و تفکر غدیر را باید چون فرهنگ عاشورایی پررنگ جلوه داد چراکه اهمیت آن چه‌بسا بالاتر است

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها