امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 24464
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

نماینده مقام معظم رهبری در کشورهای جنوب شرق آسیا گفت: کشتار مردم بی‌گناه کشمیر یک فاجعه سیاه تاریخ است و دولت جمهوری اسلامی باید نسبت به این فاجعه واکنش صریح نشان دهد و عواقب آن را به دولت هند گوشزد کند.

کد خبر: 24461
تاریخ انتشار: ۹:۵۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

امام‌ جمعه موقت اصفهان گفت: دانشگاه زمان طاغوت، دانشگاهی آمریکایی و غرب‌گرا بود که اساتید غرب‌زده‌ای نیز در آن مشغول به تدریس بودند و سیاست‌های غربی را در دانشگاه پیاده می‌کردند.

کد خبر: 24458
تاریخ انتشار: ۸:۴۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۰

کلیساهای خانگی در تهران و کرج کم نیست و در کشورهای گوناگون از جمله اندونزی، افغانستان و … فعالیت دارند.

کد خبر: 24454
تاریخ انتشار: ۹:۳۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۹

حجت الاسلام اژه ای با اشاره دو ویژگی بارز چهره شناسی و جریان شناسی شهید اژه ای که بی نظیر بوده، گفت: آن شهید همواره، افراد را با معیار ولایت پذیری می سنجید و در این عرصه ماهیت افرادی چون بنی صدر و امید نجف آبادی را شناخت.

کد خبر: 24449
تاریخ انتشار: ۹:۳۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آغاز مذاکرات هسته‌ای فرمودند: «من اعتماد ندارم، خوشبین نیستم به مذاکره، لکن میخواهند مذاکره کنند، بکنند؛ ما هم به اذن‌الله ضرری نمیکنیم. یک تجربه‌ای در اختیار ملّت ایران است، این تجربه ظرفیّت فکری ملّت ما را بالا خواهد برد.

کد خبر: 24446
تاریخ انتشار: ۸:۴۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۹

حدود یک میلیون مخاطب کودک و نوجوان در اصفهان داریم. هیچ وقت هم فعالیت ها و برنامه هایی که اجرا می شوند پوششی به اندازه این حجم جمعیتی ندارند و لذا ما همیشه دچار کسری فعالیت و برنامه در این بخش هستیم.

کد خبر: 24441
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

مدرسه علمیه امام خمینی(ره) «سلطانی» با بیش از دو قرن سابقه در دوره فتحعلی شاه قاجار احداث شده، ملا احمد نراقی تولیت این مدرسه و بزرگانی همچون شیخ انصاری شیخ الفقها، حدود سه سال در اینجا مشغول تدریس بوده است.

کد خبر: 24435
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

هنگام عبادت و خواندن قرآن، گاهی صدایش بلند می شد؛ به گونه ای که اطرافیانش که در خواب بودند، بر می خاستند و درخواست می کردند که آرام قرآن را تلاوت کند تا بتوانند بخوابند. ایشان در جواب می فرمود

کد خبر: 24429
تاریخ انتشار: ۹:۴۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

آنچه مسلم است، مشکلات و سختی در زندگی همه وجود دارد که باید با تدبیر و صبر از کنار آن‌ها عبور کرد و هرکس بتواند بر این مشکلات صبر کند و به سمت اهداف والای خود حرکت کند حتماً به آسانی در زندگی خواهد رسید.

کد خبر: 24438
تاریخ انتشار: ۹:۲۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

استاد حوزه گفت: فعالیت های بین المللی و حضور جدی حوزویان در فضای مجازی از دیگر اولویت هایی است که مدیر جدید حوزه های علمیه می تواند بر روی آن برنامه داشته باشد و بسیار مهم و مؤثر می باشد

صفحه 1 از 1112345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها