امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 24130
تاریخ انتشار: ۲:۴۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

حجت الاسلام اروجی عنوان کرد: تشکیل جبهه تدافعی در مقابل هجمه های تبلیغاتی جبهه باطل از رسالت های مبلغین آیین الهی است، اگر در مقابل هجمه های تبلیغاتی جبهه متخاصم ، غفلت صورت گیرد، دیری نخواهد گذشت که از هیمنه آن نظام فرهنگی چیز باقی نمی ماند.

کد خبر: 24127
تاریخ انتشار: ۹:۴۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

گلادیس از تازه مسلمانان چینی می‌گوید: مادرم ما را درک کرده و از ما بسیار حمایت کرد. او حتی مرا هر روز برای خوردن سحری بیدار می‌کرد و برایم غذای حلال آماده می‌کرد.

کد خبر: 24125
تاریخ انتشار: ۹:۳۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ابراز نگرانی شدید از تزلزل بنیان خانواده ها، گفتند: بنده نمی خواهم پرده برداری و از این صریح تر در این رسانه عمومی عرض کنم، اما مسائلی پیش می آید که دیگر زن و شوهر یکدیگر را قبول ندارند و طلاق توافقی می گیرند.

کد خبر: 24122
تاریخ انتشار: ۹:۲۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

حجت الاسلام کتابچی با اشاره به اینکه حلم و بردباری نیز دو صفت بارز اخلاقی امام حسن مجتبی(ع) بود، گفت: الگوپذیری از امام حسن مجتبی (ع) را موجب توسعه فرهنگ انفاق در جامعه اسلامی است.

کد خبر: 24119
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

استاد اخلاق و عرفان حوزه علمیه با اشاره به جایگاه اخلاص در رسیدن انسان به مقامات و کرامات عالیه، گفت: عُجب یکی از آفات اخلاص است، عُجب سبب حبط عمل می‌شود، یعنی اعمال و عبادات را از بین می‌برد.

کد خبر: 24117
تاریخ انتشار: ۸:۵۴ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

حضرت آیت‎الله مظاهری گفت: قرآن کریم در ۲۰۰ آیه فرموده است که باید دو بال ایمان و عمل صالح داشته باشیم، مثل اهل‎بیت(ع) که نمی‎شود باشیم، ما راهی را که امام علی(ع) رفته است را برویم.

کد خبر: 24113
تاریخ انتشار: ۸:۴۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: هیچ موجودی در عالم هستی با اهل بیت (ع) قابل قیاس نیست، چرا که همه موجودات در مقایسه با اهل بیت(ع) از هر نظر جایگاه پایین تر هستند.

کد خبر: 24111
تاریخ انتشار: ۸:۲۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

حضرت آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: باید بدانیم در مقابل این بردگان دلارهای نفتی از دبیر کل سازمان ملل گرفته تا دولتمردان آمریکا تنها راه این است که قوی باشیم تا این «بردگان زر» نتوانند به ما «زور» بگویند.

کد خبر: 24091
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشره به بحث نفوذ در اسلام از سوی دشمنان از صدر تا کنون گفت: نفوذ، مجموعه عملیات دشمن را می گویند که با هدف تغییر ساختار فکری انسان انجام می گیرد، آهسته حرکت کردن و جلب اعتماد خصیصه نفوذ است

کد خبر: 24085
تاریخ انتشار: ۹:۵۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

نماینده ولی‌فقیه درخراسان رضوی بابیان اینکه فرد باید نسبت به خانواده بینش انقلابی داشته باشد و نباید برای مجاهدت در راه خدا به‌تنهایی اقدام کند، تحت تأثیر قرار نگرفتن انسان انقلابی نسبت به ‌اشتباه فرزند را نماد زندگی جهادی دانست.

صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها