امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 19556
تاریخ انتشار: ۵:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

امام جمعه موقت اصفهان در جشن دانشجویان دختر ورودی های جدید در واحد دولت آباد : امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگر نیاز به علم دارد.

کد خبر: 19553
تاریخ انتشار: ۴:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: طراحی بیگانگان برای انتخابات ۷ اسفند، از تخریب شورای نگهبان و زیرسوال بردن تصمیم های آن آغاز شده است و این شورا یکی از چند مرکز اساسی در نظام اسلامی است که آمریکاییها از ابتدای پیروزی انقلاب، به شدت با آن مخالف بودند.

کد خبر: 19549
تاریخ انتشار: ۴:۴۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی، دموکراسی غربی با دموکراسی اسلامی متفاوت است، در دموکراسی غربی که انتخاباتی است، خط قرمزی وجود ندارد و با زد و بند برای خود رأی جمع می‌کنند، این روابط را برای تبلیغات انتخاباتی هم پنهان نمی‌کنند؛ این رفتار، عواقب زیادی دارد.

کد خبر: 19546
تاریخ انتشار: ۴:۳۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

عالم مجاهد، شهید آیت‌الله حاج شیخ فضل‌الله محلاتی(قده) نماینده فقید امام خمینی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از پیشگامان نهضت اسلامی به شمار می‌رود.

کد خبر: 19543
تاریخ انتشار: ۴:۲۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری معتقد به نظارت راهبردی این مجلس بر انتخاب رهبری است.

کد خبر: 19540
تاریخ انتشار: ۹:۳۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه سخن گفتن درباره دخالت نظامی عربستان و ترکیه در سوریه تحولی خطرناک در منطقه است، اعلام کرد که دخالت نظامی عربستان و ترکیه در سوریه نه برای مقابله با داعش بلکه برای شعله‌ور کردن جنگ در سوریه است.

کد خبر: 19537
تاریخ انتشار: ۹:۲۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان با بیان اینکه جذب حداکثری شیوه مذهب تشیع است، گفت: این شیوه درباره رهبر معظم انقلاب صدق می‌کند، از سوی دیگر باید دانست که برای ماندگاری مذهب تشیع، لازم است اهل علم بدی‌ها و سختی‌ها را تحمل کنند.

کد خبر: 19531
تاریخ انتشار: ۹:۱۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

عضو مجلس خبرگان رهبری رأی دادن را هم حق و هم تکلیف مردم دانست و در توضیح آن تصریح کرد: رأی دادن در نظام جمهوری اسلامی دو جنبه دارد که یک جنبه آن حق و جنبه دیگر تکلیف است.

کد خبر: 19528
تاریخ انتشار: ۹:۰۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان اصفهان با بیان اینکه مردم در انتخابات از خط و خطوط پیروی نکنند، گفت: مردم باید در انتخابات تلاش کنند که فرد اصلاح را برگزینند.

کد خبر: 19524
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: از نظر شرعی شرکت در انتخابات یک فریضه سیاسی الهی و یک فریضه عینی، هم در مجلس شورای اسلامی و هم در مجلس خبرگان رهبری محسوب می‌شود.

صفحه 1 از 1112345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها