امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 19157
تاریخ انتشار: ۳:۱۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۹

مرجع عالیقدر عراق در فتوایی بازی معروف ‘کلاش اف کلنز’ (clash of clans) را که با عنوان اختصاری کلاش در بین جوانان و نوجوانان شهرت دارد، تحریم کرد.

کد خبر: 19152
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

طلبه پاکستانی باشاره به این تعبیر رهبری که طلاب خارجی محصل در جامعه المصطفی را صاحبخانه اند گفت: طلاب پروش یافته از جامعه المصطفی به خوبی می توانند رسالت این نهاد را در کل دنیا پیاده کنند.

کد خبر: 19148
تاریخ انتشار: ۳:۱۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

امام جمعه بهارستان با اشاره به مهمترین دستاورد انتخابات، یعنی بلوغ فکری مردم در هر دوره، گفت: حزب و باند بازی، فامیل بازی و تمایلات خانوادگی و محلی در انتخابات رنگ باخته و انچه برای مردم در اولویت است منافع ملی و انقلابی است.

کد خبر: 19145
تاریخ انتشار: ۳:۳۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

هیأت نظارت صلاحیت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تأیید نکرد.

کد خبر: 19142
تاریخ انتشار: ۲:۵۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

آنها در پی تاثیرگذاری در نیجریه و چاد هم هستند. عربستان هم اکنون می‌خواهد به کمک آمریکا و اسرائیل، ایران تنها حکومت واقعی اسلام در دنیا را نابود کند.

کد خبر: 19138
تاریخ انتشار: ۲:۵۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

گفتگوی حاضر با فقیهی است که چند دهه علاوه بر رشته ای مرسوم حوزوی، در زمینه طب اسلامی مطالعه و تدریس و تالیف داشته و فعالیت های حوزوی خود را در این زمینه ها انجام داده است.

کد خبر: 19131
تاریخ انتشار: ۹:۴۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

آیت‌الله مقتدایی با اشاره به خواسته مهم رهبری مبنی برتحقق حضور حداکثری آحاد جامعه در انتخابات،گفت: تحقق زمینه های خواست رهبری مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات، وظیفه روحانیت است

کد خبر: 19128
تاریخ انتشار: ۲:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

معاونت آموزش و امورحوزه های علمیه در راستای حضور در عرصه بین الملل، مأموریتی را تعریف نموده است که تربیت نیروی انسانی متخصص اسلامی در زمینه علوم دینی در راستای پاسخ گویی به نیازهای بین المللی، ازجمله این مأموریت ها است.

کد خبر: 19125
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

تأیید صلاحیت فله‌ای داوطلبین انتخابات مجلس توسط هیات‌های اجرایی دولت، حسابی شورای محترم نگهبان را به زحمت انداخته است. این گزارش به بررسی پشت پرده این شاهکار انتخاباتی دولت می‌پردازد.

کد خبر: 19123
تاریخ انتشار: ۸:۵۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

نماینده ولی فقیه در کاشان، با بیان این که صندلی مقام و منصب ماندگار نیست و به کسی وفا نکرده کرده است یاد آورشد: صندلی مقام و منصب نیز شبیه صندلی اتوبوس شهری است که از یک ایستگاه سوار و در ایستگاه بعدی پیاده می شوند و هیچ مسافری تا پایان روی صندلی نمی نشیند و نخواهد نشست.

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها