امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 18638
تاریخ انتشار: ۵:۴۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان از برگزاری همایش آیت الله بهبهانی دراصفهان با حضور آیت الله استادی و رونمایی از پنج عنوان کتاب آن مرحوم خبر داد.

کد خبر: 18632
تاریخ انتشار: ۱:۲۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: سیاست گذاری و برنامه های راهبردی این معاونت در راستای تربیت دانش پژوه در ایجاد و تحقق تمدن نوین اسلامی است.

کد خبر: 18629
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

آیت الله طباطبائی نژاد پس از اتمام مراحل ثبت نام جهت داوطلبی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت : به نظر من شورای رهبری کار درستی نیست و همواره باید یک رهبر و یک راهنما داشته باشیم و تحت فرمان آن رهبر همه باید تابع باشند حتی اگر خودشان مجتهد جامع الشرایط باشند.

کد خبر: 18635
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ثبت نام دوره آموزشی داستانک نویسی ویژه طلاب خواهر و برادر استان اصفهان در راستای توانمند سازی طلاب علوم دینی در زمینه های فرهنگی و هنری آغاز شد

کد خبر: 18622
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

در پی اقدام جنایتکارانه ارتش نیجریه در کشتار شیعیان مظلوم این کشور، علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه اصفهان ، در تجمع اعتراض آمیزی، این جنایت را محکوم کرده و خواستار آزادی شیخ زکزاکی شدند.

کد خبر: 18619
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

حوزهامروز در امر پژوهش حدود ۳هزار و ۹۰۰ تحقیق پایان دوره در سطح دو و ۱۶۰ تالیف و دفاع در سطح سه به ثمر نشسته است .

کد خبر: 18614
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۳۰

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، با اشاره به آیاتی از قرآن کریم که حضرت ابراهیم (ع) و حضرت رسول اکرم (ص) را به عنوان الگوی کامل جامعه انسانی معرفی می کند گفت: اگر سیره حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت (ع) ایشان الگوی زندگی مردم در همه حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شود شاهد برطرف شدن مشکلات و کژی های جوامع انسانی خواهیم بود.

کد خبر: 18590
تاریخ انتشار: ۶:۱۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

همایش وحدت حوزه و دانشگاه با حضور طلاب و اساتید دانشگاه در مدرسه علمیه صدر بازار برگزار شد

کد خبر: 18584
تاریخ انتشار: ۶:۰۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

طرح گرافیکی بمناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) منتشر شد.

کد خبر: 18581
تاریخ انتشار: ۵:۵۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

اگرچه پیشرفت حوزه‌های علمیّه در امر پژوهش چشمگیر بوده است، امّا این ترقّی و پیشرفت در مقایسه با انتظارات اسلام عزیز و قرآن کریم و مطالبات دنیای معاصر و نسل جوان از حوزه و روحانیّت، هنوز کم است

صفحه 1 از 2012345...1020...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها