امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 17914
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: باید کاری کنیم تا در شهرهای مختلف کشور، علمای بزرگی حضور داشته باشند؛ با گسترش درس خارج حوزه در شهرها، زمینه ساز شکل گیری علما بزرگ در بلاد را فراهم کنیم.

کد خبر: 17910
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

حوزه/ رئیس شورای عالی حوزه های علمیه یکی از مهم ترین رسالت های وعاظ و مداحان امام حسین(ع) در برهه کنونی را مقابله هوشمندانه با انحرافات در عزاداری ها برشمرد.

کد خبر: 17906
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

حضرت آیت الله مظاهری به گروه های تکفیری، سلفی و وهابی به عنوان نمادی از پست ترین موجودات عالم اشاره کرد و گفت: رفتاری را که این گروه ها با هم نوعان خود دارند، هرگز در بین حیوانات مشاهده نشده است.

کد خبر: 17901
تاریخ انتشار: ۲:۰۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

شرایط زندگی اجتماعی کنونی به گونه ای است که بدون تأسیسات بانکی کارها پیش نمی‌رود، بلکه لازم است تشکیلاتی برای انتقال پول، بین حساب‌های مختلف، و برای قرض دادن به دیگران و معامله با پول دیگران مخصوصاً در جاهایی که اشخاص قدرت معامله ندارند وجود داشته باشد.

کد خبر: 17896
تاریخ انتشار: ۱:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به ابعاد مختلف واقعه منا بیان کردند: باید در برگزاری موسم حج مدیریت صحیح و با مشارکت کشورهای اسلامی شکل بگیرد.

کد خبر: 17893
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که می توان امتیازات شهدا را برای جانباختگان حادثه منا در نظر گرفت گفتند: جانباختگان این حادثه شهید درجه دو هستند و امیدواریم که مسئولان امتیازات شهدا را برای آنان در نظر بگیرند.

کد خبر: 17887
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران بر آمادگی برای پاسخگویی به نیازهای فرهنگی و پژوهشی نظام تاکید کرد و گفت: مسئولان ظرفیت عظیم حوزه های علمیه خواهران را باور کنند.

کد خبر: 17882
تاریخ انتشار: ۹:۳۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

حوزه/ بخش نخست/ پژوهشگر تاریخ اسلام با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) وامدار هیچ قبیله و گروهی برای انتصاب افراد نبود، گفت: امیرالمومنین(ع) کارگزاران خود را براساس دو مولفه اصلی «ایمان و تقوا و سلامت عملکرد» و «تجربه و توانایی و قدرت مدیریت» انتخاب می کردند.

کد خبر: 17879
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۹

حوزه / حضرت آیت الله وحید خراسانی با بیان این که حادثه عاشورا، بهت انگیز است و هنوز نمی توانیم به عظمت این حادثه عظیم پی ببریم گفتند: وقتی پیامبر(ص) به معراج رفتند که حتی جبرئیل(ع) از طی کردن این مرحله فرو ماند، دو کلمه ذکر شده بود و آن «ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه» بود.

کد خبر: 17874
تاریخ انتشار: ۲:۰۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۷/۱۸

دبیرخانه طرح مطالعاتی اندیشه مطهرحوزه علمیه اصفهان تشکیل شد

صفحه 1 از 3123
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها