امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 16372
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

در دو تصویر زیر نقش پر رنگ تبلیغات شرکت صهیونیستی کوکا کولا را در مناسک حج به ویژه در کنار رمی جمرات یا همان سنگ مشهور شیطان می بینید.

کد خبر: 16441
تاریخ انتشار: ۷:۲۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

یکی از اسناد فاش‌شده ‌«ارتش سایبری یمن» از وزارت خارجه عربستان حاکی از آن است که این کشور با پوشش کمک به سیل‌زدگان تایلندی دست به تحرکاتی برای تبلیغ علیه ایران زده است.

کد خبر: 16455
تاریخ انتشار: ۷:۲۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

هر کاری که از یک PC بر‌می‌آید‌، می‌توان از یک گوشی هوشمند نیز توقع داشت. از همین روی می‌توان به خوبی منتظر ورود هکر‌ها به گوشی هوشمند و همچنین آلوده شدن آن به بد‌افزارها نیز بود. به ویژه آنکه در یک سال گذشته، آنتی ویروس های موبایل نشان داده اند که چندان از پس صیانت و حفاظت هوشمند‌ها بر‌‌نمی آیند. در چنین جایی است که داشتن یک فایروال قوی ‌روی گوشی هوشمند می‌تواند راهگشا باشد.

کد خبر: 16453
تاریخ انتشار: ۷:۱۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۳۹۴ درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت یارانه ۱۰ مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

کد خبر: 16447
تاریخ انتشار: ۷:۰۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

پایگاه خبری اخبارالساعه امارات روز یکشنبه نوشت: نیروهای یمنی گروهی از تروریستهای داعش که لباس زنانه بر تن داشتند را در جاده منتهی به صنعا پایتخت این کشور، دستگیر کردند.

کد خبر: 16444
تاریخ انتشار: ۷:۰۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

ابتکار می‌نویسد: باید برای همیشه دست دلواپسان را از صحنه سیاسی کشور قطع کنیم. قطعاً نحوه برخورد ما با برخورد دلواپسان فرق دارد. ما برای به حاشیه راندن جریان دلواپس کشور، باید به صندوق‌ها رأی پناه ببریم و کاری که در خرداد ۹۲ انجام دادیم را در اسفند ۹۴ تکرار کنیم

کد خبر: 16445
تاریخ انتشار: ۶:۴۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

ساعاتی پیش با رای موافق ۱۹ عضو شورای اسلامی شهر اصفهان کلید اداره نصف جهان به دکتر مهدی جمالی نژاد تحویل داده شد.

کد خبر: 16436
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۰

۵۰ غواص گروهان غواصی فاطمه زهرا (س) در عملیات «کربلای ۴»، وصیت‎نامه‎ای دسته‎جمعی را نگارش کردند که سفارشات هفت بندی آنها با توجه به شرایط امروز بسی خواندنی است.

کد خبر: 16431
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۲ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۳۰

طلبکارتر شدند که اصلا چرا در موضوع هسته ای باید مقاومت کنیم و تمام هم و غم خود را گذاشتند تا دل مردم را خالی کنند. این افراد به دنبال آنند تا همه چیز را به تحریم ها ربط دهند و بیماردلانه بشارت های الهی و وعده های راستین خداوند متعال را دروغین بنمایانند.

کد خبر: 16427
تاریخ انتشار: ۷:۵۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۲۹

باید سعی کنیم در این ماه رمضان، با تمرین و حدیث نفس و ریاضت، گناه را از خودمان دور کنیم ،برای نزدیکی به خدا، اصل قضیه، ترک گناهان است. انجام مستحبات ، نوافل ،توسلات و دعا و بقیه امور، فرع است.

صفحه 1 از 1312345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها