امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 14630
تاریخ انتشار: ۶:۴۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

سومین سوگواره‌ عاشورایی عکس و پوستر هیأت که از محرم سال گذشته آغاز به کار کرده بود، ۲۵ اردیبهشت کار خود را با تقدیر از هنرمندان برتر و هیأت‌های‌شان در جوار حرم حضرت فاطمه معصومه(س) پایان می‌دهد.

کد خبر: 14627
تاریخ انتشار: ۶:۴۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

مدیر رادیو معارف گفت: این رادیو برای تقویت بنیه فکری و دینی جامعه و پاسخگویی به شبهات رسانه های معاند در حوزه های تاریخی ، اعتقادی، قرآنی و تربیتی، برنامه زنده پرسمان را پخش می کند.

کد خبر: 14624
تاریخ انتشار: ۶:۴۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

تجمع باشکوه اساتید، طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم در حمایت از مردم مظلوم یمن پیش از ظهر امروز در مدرسه فیضیه برگزار شد.

کد خبر: 14621
تاریخ انتشار: ۶:۳۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

یک عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: آمریکا حامی اصلی جنایات عربستان است و به وضوح از جنایات آل سعود حمایت می‌کند، آن‌ها به دنبال استقرار نظام دست‌نشانده خود در یمن هستند؛ اما بدانند که در یمن نیز شکست خواهند خورد.

کد خبر: 14618
تاریخ انتشار: ۶:۳۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: مسئولان سینما و صدا و سیما و همچنین نویسندگان و کارگردانان باید آثاری بسازند که آموزه‌‏های اسلام در آن‌ها ترویج شود.

کد خبر: 14614
تاریخ انتشار: ۱:۲۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

اگر زمین را پر از طلا کنند و به او بخشند، از پاداش روزه او برتر نیست، و اجر او در این دنیا جز با حسنات کامل نمى‌شود به شرط آنکه نیت او پاک و براى رضاى خدا باشد.

کد خبر: 14611
تاریخ انتشار: ۱:۲۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

شأن، شخصیت، عظمت، کمال، علم و …. امام محمد باقر(ع) مورد اجماع بزرگان اهل سنت بوده و در گفتار آنان مشخص و مبین است. با نگاهی به مطالب و سخنانی که بزرگان اهل‌سنت درباره ایشان گفته‌اند بیش از پیش به عظمت مقام آن امام همام پی می‌بریم.

کد خبر: 14608
تاریخ انتشار: ۱:۱۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

جامعه قرآنی همنوا با سایر اقشار مردم انقلابی ایران از جنایات آل سعود در یمن ابراز انزجار و بر آرمان فلسطین و بی تأثیر بودن توطئه آمریکایی ـ اسرائیلی در منحرف کردن افکار عمومی تأکید خواهند کرد.

کد خبر: 14605
تاریخ انتشار: ۱:۱۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

آیت الله قرهی درباره ماه رجب گفت: در ماه رجب المرجّب که ماه حرام است گناه را دو برابر حساب می­ کنند. دلیل چیست؟ خدا می­ گوید: من این ماه را ماه غفران قرار دادم، آن وقت تو گناه می­ کنی؟

کد خبر: 14602
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

ابوبصیر نقل می‌کند: با امام باقر(ع) وارد مسجد شدیم، حضرت به من فرمود: از مردم بپرس که آیا ابوجعفر را می‌بینید. از هر کس پرسیدم، گفت نه! تا آنکه نابینایی داخل شد، حضرت فرمود از او بپرس!

صفحه 1 از 5512345...102030...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها