امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 8489
تاریخ انتشار: ۳:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

معاون استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۸ هزار دسته عزاداری تاکنون وارد مشهد مقدس شده‌ است، گفت: از ابتدای هفته تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار زائر وارد مشهد مقدس شدند.

کد خبر: 8485
تاریخ انتشار: ۳:۳۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

نوه امام (ره) تصریح کرد: امروز پرچمدار اصلی مبارزه با فساد در کشور، رهبر معظم انقلاب است واین افتخاری برای ماست و در این راه همه باید پرچم دار مبارزه با فساد باشند.

کد خبر: 8482
تاریخ انتشار: ۳:۲۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: پیامبر تأکید فراوان بر اشتراکات مسلمانان داشت نه بر افتراقات، و می‌فرمودند: باید وحدت و انسجام خود را داشته باشید، اختلافات داخلی را نادیده بگیرید تا دشمن با شما مقابله نکند.

کد خبر: 8479
تاریخ انتشار: ۳:۱۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور، احمد تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد.

کد خبر: 8476
تاریخ انتشار: ۳:۰۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

حجت‌الاسلام مبلغی با بیان اینکه نزدیکی قم و الازهر موجب تحقق وحدت اسلامی می‌شود، گفت: الازهر برای میانجی‌گری بین ایران و عربستان اقدامات جدی انجام داده است.

کد خبر: 8472
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

آسیب‌های حوزه و روحانیت با حضور دادستان دادسرای ویژه روحانیت استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری بررسی شد.

کد خبر: 8469
تاریخ انتشار: ۸:۴۱ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

دکتر محسن الویری گفت: مجموعه‌ای از الفاظ از امام حسن(ع) وجود دارد که در نشان دادن استراتژی این امام بسیار مهم محسوب می‌شوند.

کد خبر: 8466
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از اعلام فراخوان سومین سال همایش ملی حدیث رضوی از مجموعه برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در قم خبر داد.

کد خبر: 8463
تاریخ انتشار: ۷:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

«حدیث ثقلین»، که چون قرآن و اهل بیت در آن ثقلین خوانده شده اند به این نام معروف شده، حدیثی است صحیح که نزد علمای همه مذاهب اسلامی معتبر است و شیعیان آن را از دلایل امامت و خلافت بلافصل امیر المؤمنین علی بن ابی طالب (علیه السلام) می شمارند.

کد خبر: 8460
تاریخ انتشار: ۷:۰۴ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳۰

مدیر کل امور طلاب حوزه گفت: برخی وقف‌ها موجب شده‌اند که بسیاری از سنت‌ها زنده نگه داشته شوند که نشان می‌دهد جایگاه وقف آن قدر مهم است که هر چقدر به آن بپردازیم و تشویق کنیم باز جای کار دارد.

صفحه 1 از 2112345...1020...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها