امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 7369
تاریخ انتشار: ۸:۵۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

مدرسه تخصصی ثامن الحجج(ع) اصفهان با حمایت و پیگیری نماینده ولی فقیه در استان، راه اندازی شده و در حال حاضر ۱۱۰ طلبه در پایه های مختلف با شرط حفظ قرآن کریم، در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

کد خبر: 7366
تاریخ انتشار: ۸:۵۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، دفتر سوّم از مجموعه «اندیشه‌های ناب»، تحت عنوان «فضائل و قیام امام حسین(ع)»، اثر حضرت آیت الله مظاهری منتشر شد.

کد خبر: 7363
تاریخ انتشار: ۸:۴۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه، مدیر حوزه‌های علمیه کشور با صدور حکمی، حجت ‌اسلام‌ والمسلمین منصور فرجی را به مدت یک سال به عنوان “مدیر حوزه‌ علمیه کاشان” منصوب کرد. آیت الله حسینی بوشهری در این حکم ابراز امیدواری کرده است: مدیر جدید حوزه علمیه کاشان، براساس مقررات و شرح وظایف مدیران […]

کد خبر: 7360
تاریخ انتشار: ۳:۴۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

پدیدارشدن زشتى‏هاى انسان در دید مردم دنیا یا درعرصه قیامت از شرم‏آورترین و تلخ‏ترین امور بشر است و عذاب وجدان و شوردلى بزرگى بر وجود آدمى وارد مى‏سازد و پیامد حادثه‏ها و سرگذشت‏هاى خطاکاران، براى اهل ایمان عبرت‏آمیز است.

کد خبر: 7357
تاریخ انتشار: ۳:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

کارشناس مذهبی با بیان این‌که بدون طهارت نمی‌توان به نام اهل‌بیت(علیهم السلام) دست زد، بیان داشت: بدن فرد نباید بدون وضو یا غسل با نام ائمه اطهار(علیهم السلام) همانند آیات قرآن تماس بگیرد.

کد خبر: 7354
تاریخ انتشار: ۲:۲۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

نجات کشور در گروی تقویت بنیه علمی و اقتصاد دانش بنیان/ اتکا به درآمدهای نفتی یعنی سپردن سرنوشت اقتصاد کشور بدست سیاستگذاران جهانی/ باید یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم ایجاد شود.

کد خبر: 7341
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

آیت الله ‘عبدالله جوادی آملی’ خطاب به اعضای مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: دین به وسیله عالمان حوزوی محفوظ است، مردم با صدای روحانیت بر می خیزند؛ اگر خوب کار نکنید، دشمن داعش سازی خواهد کرد.

کد خبر: 7350
تاریخ انتشار: ۱:۴۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

خاطرات مرحوم آیت الله مهدوی کنی رییس فقید مجلس خبرگان رهبری از جمله خاطرات وی در دوران مبارزه، زندان و هم بند و همراه بودن با آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکی از محکم ترین اسناد انقلاب اسلامی ایران است.

کد خبر: 7347
تاریخ انتشار: ۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با تأکید بر جامعیت شخصیت آیت‌الله مهدوی کنی، گفت: ایشان با توجه به این‌که شاگرد قرآن بود، سعی کرد این جامعیت دینی را در خود تحقق ببخشد و حفظ کند.

کد خبر: 7344
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰

ما عرفه را از عاشورا جدا کرده‌ایم اما امام حسین(ع) این دو را با هم منضم کرده است؛ عاشورا عمل عرفه است و امام حسین(ع) خواست بگوید که همه‌اش حرف نیست، در عرفات دعا را با چشم‌های اشکبار خواند و روز عاشورا هم همان دعا را با بدن زخم شده پیاده کرد

صفحه 1 از 2812345...1020...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها