امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 6364
تاریخ انتشار: ۵:۴۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۳۰

در توصیه‌های دینی ما اکیداً گفته شده که مراعات حالات اولیه‌ی میت را بکنید. که او خود را بیابد و در درک آن حالات و رفع سردرگمی و گیجی او را کمک بدهید.

کد خبر: 6361
تاریخ انتشار: ۵:۳۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۳۰

رسانه‌های سعودی از وقوع آتش سوزی در یک هتل ۱۰ طبقه در منطقه العزیزیه مکه خبر دادند که این هتل متعلق به حجاج پاکستانی بوده است و هیچ ایرانی در این اقامتگاه حضور نداشته است.

کد خبر: 6356
تاریخ انتشار: ۵:۴۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

دولت مالزی افرادی که موادغذایی را اسراف می کنند جریمه می کند.

کد خبر: 6352
تاریخ انتشار: ۴:۳۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

آیت‌الله ری‌شهری با اشاره به آشنایی ۵۰ ساله خود با حجت‌الاسلام روحانی گفت: رئیس‌جمهور محترم و دولت خدمتگزار باید مراقب نفوذ شیطان‌های انسان‌نما باشند.

کد خبر: 6348
تاریخ انتشار: ۳:۵۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

حوزه های علمیه برای فراگیری معلومات تخصصی در رشته های علوم اسلامی به منظور خدمتگزاری به دین و دفاع از اسلام شکل گرفته و نیازمند همت و تلاش ویژه خواهران طلبه است.

کد خبر: 6344
تاریخ انتشار: ۲:۵۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

اگر در این دعواها عقل حاکم باشد قطعا زمینه ای برای این درگیری ها پدید نمی آید. مسئله آنجایی است که با جهالت و بی عقلی این پدیده شکل گرفته و عمیق تر می شود. مسئله اساسی جهان اسلام عقلانیت است اما نه عقلانیت از نوع غربی که خود جاهلیتی جدید است بلکه یک عقلانیت فطری.

کد خبر: 6340
تاریخ انتشار: ۲:۴۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بحران کم آبی و خشکسالی نه تنها به محیط زیست و اقتصاد لطمات جبران ناپذیری وارد خواهد کرد بلکه مستقیما سلامت و بهداشت عمومی را هدف قرار می دهد.

کد خبر: 6330
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

اگر خواهان عملیاتی سازی مدیریت اسلامی هستیم، ابتدا باید سازمان ها را اسلامی کنیم و لازمه اسلامی سازی و شکل گیری مدیریت اسلامی، اسلامی شدن رشته هایی چون حقوق، اقتصاد، روانشناسی، علوم سیاسی و … است.

کد خبر: 6327
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی برگزاری مراسم دینی و مذهبی را در مسیر معرفی صحیح مکتب اسلام به جامعه و جلوگیری از ورود بدعت ها ضروری دانست.

کد خبر: 6324
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

حوزه خاستگاه انقلاب بوده ‏و حفظ آن نیز بر عهده حوزه است، به همین دلیل دولتمردان و نمایندگان مجلس نباید خود را بی نیاز از حوزه بدانند، بلکه باید با بزرگان حوزه ارتباط داشته باشند.‏

صفحه 1 از 3312345...102030...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها