امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 5034
تاریخ انتشار: ۹:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

مقام معظم رهبری ضمن تاکید بر لزوم تسلیح فلسطینیان به منظور مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید فرمودند: هر کسی از فلسطینی‌ها که از راه مقاومت پایش را کنار گذاشت، ضرر کرد. اسرائیل در خواست صلح صادق نیست؛ اگرچه اگر صادق هم بود، غلط میکرد و او در اینجا حق ندارد؛ اما صادق هم نیست. آن کسانی که در راه مذاکره وارد شدند، مجبور شدند تحمیلات دشمن را قبول کنند

کد خبر: 5031
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)‌ گفت: مراکز امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با تشکیل گروه‌های افراطی همچون داعش به دنبال از بین بردن اسلام ناب هستند.

کد خبر: 5027
تاریخ انتشار: ۸:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خبرنگاران و رسانه ها باید دقت داشته باشند که اخبار آنها خدای ناکرده ریشه در تفکرات و اهداف دشمنان اسلام و نظام اسلامی نداشته باشد.

کد خبر: 5024
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

حضرت آیت‌الله جوادی آملی گفت: صدق مخبری را در کنار سجاده و مسجد و حسینیه باید جست‌وجو کنیم، در هیچ جا انسان را راستگو نمی‌کنند خیلی از خبرنگارها و گزارشگرها هستند که زود خرید و فروش می‌شوند.

کد خبر: 5018
تاریخ انتشار: ۲:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: امروز جنایات رژیم جعلی اسرائیل با حمایت و پشتیبانی شیطان بزرگ و برخی از سران کشورهای عربی، شرایط بین المللی و منطقه را در وضعیت حساسی قرار داده است از این رو نقش رسانه ها در اطلاع رسانی از جنایات رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

کد خبر: 5015
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری کاشان از شروع مرمت مسجد، مدرسه آقابزرگ کاشان برای پنجمین سال پیاپی در قالب طرح بازسازی مدارس علمیه خبر داد.

کد خبر: 5012
تاریخ انتشار: ۱:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با ارسال نامه‌ای به محمدباقر قالیباف شهردار تهران از اقدام این سازمان در جهت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر کرد.

کد خبر: 5009
تاریخ انتشار: ۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم زیاده خواهی را از جمله عوامل جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها خواند و گفت: خیال نکنیم که صهیونیست‌ها تنها به کشتار مردم فلسطین قانع می‌شوند، منطق این رژیم این است به هر جایی که توانست دست اندازی کند.

کد خبر: 5006
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: همه مدیران باید بسیار دقت کنند تا خدای ناکرده من و من نکنند و خود را در اجتماع و شور و مشورت ببینند و دلیلش این بوده که این شور و مشورت برکاتی را ایجاد می کند و باعث این می شود با وسوسه های شیطانی روبرو نشده و سبب هلاکت انسان نشود.

کد خبر: 5002
تاریخ انتشار: ۹:۵۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۴

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی لفظ ” حقوق بشر” را برای مستکبران به نردبانی برای پا نهادن روی خواسته ملت های آزادیخواه جهان تشبیه کرد.

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها