امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 3169
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۸

مدیر حوزه های علمیه خوهران کشور، بانوان طلبه را سنگربان جبهه عفاف و پاکی دانسته و گفت: عنایات و توجهات مراجع عظام به حوزه های خواهران راه را برای پیشرفت تسهیل و وظیفه طلاب و اساتید را سنگین کرده است.

کد خبر: 3166
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۸

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر حفظ سنت های حوزه در توصیه به طلاب گفتند: سنت مباحثه حلال بسیاری از مشکلات درسی و فهم موضوعات است طلاب در عرصه علم آموزی نباید به خلاصه نویسی بسنده کرده، بلکه مباحث را به صورت تشریحی فرا بگیرند.

کد خبر: 3163
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۸

جامعه عراق از ضعف و عقب ماندگی در مورد غذای روحی و معنوی و مبانی اسلامی پیرامون نصیحت و گذشت و ترک تعصبات و فرهنگ بی مسؤولیتی رنج می برد.

کد خبر: 3160
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۸

معاون جامعه مدرسین به تبلیغات دشمنان اسلام و انقلاب، علیه فرهنگ حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: دشمن تمام تلاش خود را معطوف کرده تا عفاف حجاب را ازبین ببرد.

کد خبر: 3157
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۸

مدرسه‌سازی یک حسنه بزرگ و صدقه جاریه است/ مشارکت مردم و نیروی عظیم و بی‌پایان آنان موجب شکوفایی و رشد کار می‌شود.

کد خبر: 3154
تاریخ انتشار: ۵:۰۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۵

هفت اثر جدید از آثار مرجع عالیقدر و فقیه اخلاقی حضرت آیت الله العظمی مظاهری به همّت انتشارات موسسه فرهنگی مطالعاتی الزّهرا(س) تولید و منتشر شد.

کد خبر: 3150
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۴

رهبر انقلاب اسلامی به نخست وزیر پاکستان خاطرنشان کردند: امیدواریم در دوره مسئولیت شما، تحرک خوبی در روابط دو کشور در زمینه های مختلف ایجاد شود.

کد خبر: 3147
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۴

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی گفتند: زمامداران، فرمانداران و مسئولان حکومتی همه و همه اگر می خواهند با مردم بوده و مردم آنها را دوست داشته باشند، باید روش حکومتی امام عادل و پیشوای دادگستر علی(ع) را دنبال نمایند.

کد خبر: 3142
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۴

همزمان با سالروز ولادت مولی الموحدین امام علی ابن ابیطالب (ع)،جمعی از طلاب حوزه علمیه قم با حضور دربیوت مراجع معظم تقلید ملبس به لباس مقدس روحانیت شدند.

کد خبر: 3138
تاریخ انتشار: ۹:۱۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۴

هنجار عمومی جوانان ایران، هنجاری دینی و علاقمند به معنویت و ملیت/ اگر بر توان داخلی متمرکز شویم آمریکا و قدرت‌های دیگر هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند/ ملت زنده ایران به زانو در نخواهد آمد.

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها