امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 2833
تاریخ انتشار: ۳:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

عضوخبرگان رهبری با انتقاد ازاوضاع نامناسب فرهنگی در جامعه گفت: متاسفانه معروف جای خودرا به منکر داده، اگر فکری نسبت به قضیه فرهنگ نشود جامعه دچار مشکلات فقر فرهنگی خواهد شد.

کد خبر: 2830
تاریخ انتشار: ۲:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

تعلیم و تربیت زنان در عصر کنونی، به خاطر تهاجم فرهنگی افسار گسیخته غرب و جریان الحادی فمنیسم که بنیاد خانواده ها را به هم می ریزد، ضرورتی انکار ناپذیر است.

کد خبر: 2827
تاریخ انتشار: ۱:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

در جامعه غربی به زن به عنوان کالای مصرفی نگریسته می شود، اما انقلاب اسلامی توانسته استعدادهای بی نظیر زنان را در همه عرصه ها به شکوفایی برساند.

کد خبر: 2824
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران، تحول در حوزه را از انتظارات و مطالبات مقام معظم رهبری دانسته و گفت: همزمان با توسعه، تحول نیز باید ایجاد شود.

کد خبر: 2821
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

غربی‌هایی که به دنبال رواج همجنس‌گرایی هستند، هیچ تفاوتی بین آنها و قوم لوط وجود ندارد و فقط زمان ‌آنها با هم تفاوت دارد.

کد خبر: 2818
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

عضو شورای علمی دانش نامه فاطمی(س):حضرت زهرا(س) را برترین نماد زنان عالم است برشمرد و گفت: دخت نبی گرامی اسلام (ص) الگوی بی بدیل زنان عالم است.

کد خبر: 2815
تاریخ انتشار: ۹:۱۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

الله جوادی آملی بابیان این که اقتصاد مقاومتی بدون انقلاب مقاومتی حاصل نمی‌شود گفتند: اگر طبق تعالیم اسلام عمل می‌شد آن اختلاس بزرگ و امثال بابک زنجانی‌ها به وجود نمی‌آمد.

کد خبر: 2812
تاریخ انتشار: ۸:۱۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: گاهی کتاب هایی تالیف می شود، اما با ادبیات پرخاشگرانه؛ و حملاتی در آن مشاهده می شود و با اصول تحقیق سازگار نیست.

کد خبر: 2805
تاریخ انتشار: ۳:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۰

روزی پیامبر(ص) از علی(ع) پرسید: “زهرا(س) را چگونه همسری یافتی؟.” علی(ع) در پاسخ عرض کرد: “نِعْمَ الْعَوْنُ عَلی طاعَهِ اللّهِ؛ او را در راستای اطاعت خداوند یاوری نیکو یافتم.

کد خبر: 2802
تاریخ انتشار: ۲:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۰

جهت تبیین تمدن نوین اسلامی لازم است زندگی و سیره عملی حضرت فاطمه (س) در زندگی روزمره مردم مورد توجه و الگو قرار بگیرد.

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها