امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 2474
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

حضرت آیت الله العظمی مکارم‌شیرازی گفتند: باید برای مبارزه با خرافات کار فرهنگی و اطلاع رسانی شود، مخصوصاً خرافه چهارشنبه‌سوری برداشته شود تا مایه بدبختی نشود.

کد خبر: 2471
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راه و رسم و رفتار حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین موردی است که می‌توان در تبلیغات شهری استفاده کرد.

کد خبر: 2468
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

دعای نوروز دقیقا بین تحول در انسان و طبیعت و جهت دادن این دو به سمت خداوند متعال، ارتباط و تقارن ایجاد کرده و این هماهنگی می تواند، بسیار تاثیرگذار باشد.

کد خبر: 2465
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

حجت‌‌الاسلام موسوی لارگانی اظهار داشت: نسبت به رهنمودهای رهبری کم‎لطفی شده است و ایشان در هر مناسبتی از اقتصاد مقاومتی سخن به میان می‌آورند.

کد خبر: 2462
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

نباید اجازه داد حماسه عظیم دفاع مقدس دستخوش فراموشی و تحریف شود/ اردوهای راهیان نور زمینه «زیارت با معرفت» مناطق عملیاتی را فراهم کند.

کد خبر: 2459
تاریخ انتشار: ۹:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

مدیر مدرسه علمیه خاتم‌ الانبیاء(ص) قم گفت: یکی از بهترین گزینه‌ها برای مبارزه با تهاجمات فرهنگی و دشمنان تشیع و دستیابی به اهداف عالی نظام اسلامی، توجه به خطبه فدکیه حضرت زهرا (س) است.

کد خبر: 2456
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

عضو خبرگان رهبری گفت:گوش مدعیان جهانی نظیر رئیس جمهور آمریکا بدهکار دین حق نیست و اگر حرفی نیز به زبان می گویند ابزاری برای فریب دادن مردم است.

کد خبر: 2453
تاریخ انتشار: ۸:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

مسئول ستاد راهیان نور حوزه‌ با بیان این که بایدعظمت ناشناخته دفاع مقدس به مردم معرفی شودگفت: بر روایت گران روحانی، لازم است به امر رهبری جامه عمل پوشانند تا آرمان‌های شهدا تحریف نشود.

کد خبر: 2450
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

معاون جامعه مدرسین بابیان این که مراجع در خصوص غیرعقلانی بودن برخی اقدامات آخرین شب چهارشنبه سال تاکید کرده اند گفت: این رسم غلط یکی از عادت های ناپسند و موجب مردم آزاری و مزاحمت برای جامعه می شود.

کد خبر: 2446
تاریخ انتشار: ۸:۵۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۷

اعتقاد به نجات و اصلاح و عدل فراگیر، اندیشه ای نو و مختص اسلام نیست، بلکه اندیشه ای کهن است که عقول بشری را از زمانی که مبارزه حق و باطل آغاز شده به خود مشغول داشته و در طول زمان شکل های گوناگونی به خود گرفته است

صفحه 1 از 2212345...1020...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها