امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 1692
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

جلد هشتم از مجموعه اخلاق الهی اثر عالم فقید، حضرت آیت الله مجتبی تهرانی(ره) با موضوع توبه به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

کد خبر: 1696
تاریخ انتشار: ۱:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

اولین سالگرد درگذشت عالم ربانی مرحوم آیت الله خوشوقت فردا (پنج شنبه یکم اسفندماه) در مسجد ارگ تهران برگزار می شود .

کد خبر: 1689
تاریخ انتشار: ۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

بدون تردید یکی از ضرورت‌های جدی تحول در حوزه‌، بحث حضور حوزه‌ و روحانیت در فضای بین الملل است و این مسئله مهم در مطالبات مقام معظم رهبری از حوزه، کاملا مشهود است

کد خبر: 1686
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی»تأکید کردند:پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد،

کد خبر: 1683
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر این که داشتن سلاح کشتار جمعی حرام است، یادآور شدند: امروز مدعیان حقوق بشر سخن از آزادی و دموکراسی سر می دهند، اما انگشتشان روی ماشه سلاح‌های کشتار جمعی و اتمی است.

کد خبر: 1680
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر این که «مذاکرات هسته ای ادامه پیدا کند و نقض عهد نخواهیم کرد»، گفت:تنها راهکار رفع تمام مشکلات، مقاومت بر آرمان های اصیل انقلاب اسلامی است.

کد خبر: 1677
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی: گفتند: کسانی که عمل به قوانین سازمان های حقوق بشری و بین المللی نمی‌کنند؛ یاغی‌گر هستند، مطرح کردن گزینه های روی میز غیر ازیاغی گری چیز دیگری نیست.

کد خبر: 1674
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰

حضرت آیت الله سبحانی گفتند: باید دارندگان سلاح های ویرانگر را وادار ساخت تا این سلاح‌ها را از بین برده و جهان را از وحشت برهاند و دولت‌ها مبشر صلح و امنیت و سلامت باشند.

کد خبر: 1661
تاریخ انتشار: ۵:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۹

معاون جامعه مدرسین حوزه گفت: به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب، حوزه، مادر نظام است و نمی تواند نسبت به آن بی توجه باشد، براین اساس، نهاد روحانیت همواره در خدمت نظام اسلامی است.

کد خبر: 1658
تاریخ انتشار: ۴:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۹

رئیس المصطفی با بیان این که این نهاد حوزوی، نگاهی تمدنی به علوم اسلامی داردگفت: جامعه‌المصطفی با بیش از ۱۰۰۰ موسسه خارجی درارتباط است که ۲۰۰موسسه از فروع این جامعه هستند و در کشورهای مختلف مشغول فعالیت می باشند.

صفحه 1 از 2112345...1020...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها