امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 786
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۸

در آخرین روز برپایی بیست و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی دیدار مهمانان این کنفرانس با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حسینیه امام خمینی(ره) صبح فردا انجام خواهد شد.

کد خبر: 782
تاریخ انتشار: ۹:۳۸ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۸

امروز لازم است با تکیه بر وحدت، به جای بدگویی، اختلافات خود را با استدلال رفع کنیم چرا که دشمن می خواهد از عداوت مسلمانان در راستای اهداف خود استفاده کند.

کد خبر: 780
تاریخ انتشار: ۸:۳۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۸

شیعه و سنی باید در مقابل دشمنان بزرگ مسلمانان با یکدیگر و با قدرت متحد شوند و دعوت به وحدت مسلمانان که از سوی ایران در سالیان گذشته مطرح شده، اسرائیل و دشمنان اسلام را به وحشت انداخته است.

کد خبر: 771
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۱۰/۲۷

تفرقه و جنگ افروزی میان مسلمانان و کشتار مؤمنان و مسلمانان توسط همدیگر آن هم به بهانه ورود به بهشت رواج یافته؛ به گونه ای که امت اسلام در هیچ دوره ای شاهد وضعیتی خطرناک تر از وضعیت کنونی نبوده است.

کد خبر: 761
تاریخ انتشار: ۹:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۱۰/۲۷

انسان امروزی منهای تعالیم حیاتبخش قرآن کریم، غرق در اضطراب و افسردگی و تشویش است و هرچه بر منطق مادی گرایی انسان بیشتر دمیده شود این نگرانی افزون تر خواهد شد.

کد خبر: 757
تاریخ انتشار: ۸:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۱۰/۲۷

استاد حوزه علمیه تهران با اشاره به این که وحدت به معنای یکی شدن شیعه و سنی نیست، گفت: بهترین روش برای تلطیف روابط بین شیعه و سنی، برگزاری مباحث علمی است.

کد خبر: 748
تاریخ انتشار: ۵:۰۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

نشست علمی روانشناسی در نهج‎البلاغه، امروز با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه ودانشگاه در سالن جلسات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شد.

کد خبر: 741
تاریخ انتشار: ۱:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

حاجیان مکه روند و فقرا سوی تو آیند…

کد خبر: 736
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

امام جمعه موقت تهران گفت:سعه صدر مقام معظم رهبری در فتنه اخیر را می­توان به عیان مشاهده کرد با وجود آن که ایشان فرمانده کل قوا بودند، اما آستانه بالای تحمل ایشان در این جریان دیدنی است.

کد خبر: 733
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

رییس پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی گفت:اگر فعالیت های گسترده حوزه در زمینه مهدویت نبود، گروه های منحرف، مجال بسیاری برای حضور وآلوده کردن کشور و اذهان مردم داشتند.

صفحه 1 از 41234
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها