امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 235
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۰۹/۲۹

کارشناس مسائل دینی گفت: در برخی از روایات امر به معروف و نهی از منکر به عنوان محوری یاد شده است که دیگر واجبات در حول آن می‌چرخند.

کد خبر: 232
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۰۹/۲۹

حضرت آیت‌الله علوی گرگانی بر ضرورت خدمت صادقانه برای مردم تأکید کرد و گفت: نباید خود را به اجر دنیایی قانع بود بلکه با اقدامات صادقانه باید به دنبال جلب اجر و مزد الهی بود.

کد خبر: 229
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۰۹/۲۹

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به کنگره بین‌المللی ابن شهرآشوب ساروی که در دیدار دست‌اندرکاران این کنگره بیان شده است، از سوی حجت الاسلام والمسلمین رسولی محلاتی قرائت شد.

کد خبر: 225
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۰۹/۲۹

رییس قوه قضائیه با بیان این که غرب به دنبال منقطع کردن نسل جوان از پیشینه و هویت دینی خود است، گفت: معرفی عالمان، آثار و الگوهای اخلاقی تاریخی بسیار نقش بی بدیلی در این خصوص دارد.

کد خبر: 222
تاریخ انتشار: ۳:۲۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

فتاوای مراجع معظم تقلید شیعه در باب قمه زنی چیست ؟

کد خبر: 219
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

مسؤول قرارگاه فرهنگی عمار گفت: گریه های فاطمه زهرا (س) بود که اسلام را نجات داد و باعث شد اسلام در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد.

کد خبر: 216
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

استاد حوزه علمیه گفت: ویژگی‌های نفسانی هر فردی همچون اوصاف نفسانی، امیال، آرزوها، عواطف و احساسات داخل در حریم خصوصی است و هر نوع تصرفی در آنها سلب این حریم است.

کد خبر: 212
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری مبانی اندیشه‌ای حضرت آیت‌الله جوادی آملی را ریشه‌ای و عملیاتی دانست و گفت: انتخاب اثر چنین شخصیتی برای برگزاری جشنواره ملی ملکوت، بهره‌گیری از سرچشمه اصلی فیوضات علمی را فراهم می‌کند.

کد خبر: 209
تاریخ انتشار: ۹:۵۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که با اشاره به تبلیغات دروغین غربی ها بر ضد ایران و ژاپن تاکید کرد: متأسفانه مسائل سیاسی غربی گاهی سبب می شود که ما از هم دور شویم. تبلیغات دروغین دشمنان بر ضد ما و شما باعث می شود که ما هم از دور شویم.

کد خبر: 205
تاریخ انتشار: ۹:۲۶ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

پاسخ رهبر معظم انقلاب و آیت الله مکارم شیرازی به یک استفتا در مورد برهنه کردن بدن هنگام عزاداری سیدالشهداء در برنامه زمزم احکام رادیو معارف بیان شد.

صفحه 1 از 1512345...10...قبلی »
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها