امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9972
تاریخ انتشار: 12:25 ب.ظ - جمعه 2015/01/30
چاپ این نوشته
Share

مدیر حوزه‌های علمیه با اشاره به این‌که دشمن جبهه دیگری را در زمینه فرهنگی به روی ما باز کرده است، گفت: وظیفه ما این است که با قلم به جنگ دشمن برویم و مانند هشت سال جنگ تحمیلی او را به زانو درآوریم.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری در همایش تجلیل از طلاب ممتاز شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه در سالن همایش‌های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) در این مسأله گفت: توصیه من به مسؤولین کشور این است که به امور خانواده شهدا رسیدگی کنید.

وی در ادامه با اشاره به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب در راستای قدردانی از خانواده‌های شهدا، گفت: قدر دانی از ایثارگری خانواده شهدا ایجاب می‌کند که به امور خانواده شهدا در راستای تحصیل، آگاهی و کار فرهنگی رسیدگی شود.

حسینی بوشهری با بیان اینکه دو جبهه همیشه در مقابل هم ایستاده‌اند، اظهار کرد: یک جبهه کسانی هستند که در راه پیامبران الهی هستند و جبهه دیگر در مقابل این افراد صف آرایی و اردوگاه به پا کرده‌اند.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با تأکید بر اینکه کسانی که با ارزش‌های الهی و مومنان مقابله می‌کنند هیچ قدرتی ندارند، تصریح کرد: این افراد هیچ قدرتی ندارند و نباید از آنها ترسید چرا که این‌ها در راه طاغوت مبارزه می‌کنند و همیشه نصرت با حزب‌الله بوده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با بیان این‌که در هشت سال جنگ تحمیلی همه کشورهای دنیا علیه ما به مقابله پرداختند، یادآور شد: سختی‌های جنگ سبب دلسردی رزمندگان نشد و رزمندگان با تحمل این سختی‌ها اجازه ندادند یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بعثی بیفتد.

وی با تأکید بر این‌که دشمن جبهه دیگری را در زمینه فرهنگی به روی ما باز کرده است، اظهار کرد: وظیفه ما این است که با قلم به جنگ دشمن برویم و مانند هشت سال جنگ تحمیلی او را به زانو درآوریم.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به ویژگی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: از ویژگی‌های شهدا می‌توان به تکلیف‌گرا بودن، توجه نکردن به ملامت کنندگان، اهل بصیرت و آگاهی بودن و قانع نشدن از انجام وظایف نام برد.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان خاطرنشان کرد: بهترین الگو برای پایداری انقلاب اسلامی شهدا و خانواده‌های آنها هستند که حق بزرگی بر گردن این کشور و انقلاب اسلامی دارند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها