امروز: پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9932
تاریخ انتشار: 11:12 ق.ظ - جمعه 2015/01/30
چاپ این نوشته
Share

رهبر معظم انقلاب با ایمان و توکل قوی، وارد خط مقدم مقابله با اسلام ستیزی شدند و این مسئله وظیفه خطیر وسنگین طلاب و روحانیون را سنگین تر می کند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان حجت الاسلام اسکندری با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسن عسکری(ع) گفت: در روایتی از امام حسن عسکری علیه السلام نقل شده است که می فرمایند “خَصلَتانِ لَیسَ فَوقَهُما شَى ءٌ: الإیمانُ بِاللّه ِو نَفعُ الإخوانِ/ دو خصلت است که بالاتر از آنها چیزى نیست، ایمان به خدا و سود رساندن به برادران (دینی)”.

مدیر مدرسه علمیه امام حسن عسکری (ع) چادگان با بیان این که از این روایت می توان در بحث ایمان استفاده کرد، افزود: اگر ایمان واقعی به خداوند متعال داشته باشیم هیچ به بن بست نخواهیم خورد.

وی در ادامه با اشاره به پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، بیان داشت: رهبر معظم انقلاب با ایمان و توکل قوی، وارد خط مقدم مقابله با اسلام ستیزی شدند و این مسئله وظیفه خطیر وسنگین طلاب و روحانیون را سنگین تر می کند.

حجت الاسلام اسکندری تصریح کرد ایمان به خدا باعث شد که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی برسد و ما امروز در سایه این انقلاب هم زندگی کنیم و هم دینداری؛ ایمان به خدا به زندگی انسان حیات طیبه می بخشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها