امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9842
تاریخ انتشار: 11:35 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/01/29
چاپ این نوشته
Share

سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، امامزادگان و بقاع متبرکه اصفهان شاهد اجرای ویژه برنامه‌های این ایام هستند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری رسا , حجت‌الاسلام حسن امیری، سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با ایام الله فجر انقلاب اسلامی و در راستای تبیین حقایق و ارزش‌های انقلاب اسلامی، ویژه برنامه‌های دهه فجر در ۲۵۰ بقعه شاخص استان برگزار می‌شود.

وی به شاخص‌ترین بقاع متبرکه که میزبان انقلابیون در این ایام فرخنده خواهند بود اشاره و تصریح کرد: آستان مقدس امامزادگان ابوالعباس و اسحاق خوراسگان؛ محسن و باقر(ع) بقعه متبرکه حضرت زینب(س) و مقبره علامه مجلسی از جمله مکان‌های مقدسی هستند که ویژه برنامه‌های بزرگداشت ایام الله فجر در آنها برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برپایی ۱۰۰ نمایشگاه دستاوردهای اوقاف و امور خیریه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بقاع شاخص استان خبر داد و افزود: در این نمایشگاه، دستاوردها و توانمندی‌های اداره اوقاف و امور خیریه را در طول ۳۶ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی به منصه ظهور خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: همزمان با دهه فجر، کتاب”دستاوردهای نظام ” به صورت گسترده در سطح بقاع و امامزادگان استان توزیع می‌شود.

حجت الاسلام امیری افزود: همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، نمایشگاه فرهنگی از دستاوردهای قرآنی و فرهنگی اداره کل اوقاف استان و نمایشگاه دستاوردهای نظام در میدان امام(ره) اصفهان برای بازدید عموم دایر است.

سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: آذین‌بندی بقاع و امامزادگان، برگزاری برنامه‌های بصیرتی با موضوع انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن در امامزادگان استان،برگزاری محافل قرآنی و تجلیل از نخبگان قرآنی از دیگر برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها