امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9830
تاریخ انتشار: 11:13 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/01/29
چاپ این نوشته
Share

مستند پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان امشب و فرداشب از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , مستند پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که کاری از گروه اجتماعی و مستند شبکه قرآن سیما است، امشب ۹ بهمن‌ماه و جمعه‌شب ۱۰ بهمن‌ماه در دو قسمت ۳۰ دقیقه‌ای به روی آنتن این شبکه تلویزیونی می‌رود.
برنامه امشب از ساعت ۱۷ تا ۱۷:۳۰ به روی آنتن شبکه قرآن سیما خواهد رفت. همچنین، قسمت دوم این مستند تلویزیونی که به زوایای مختلف پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از جمله؛ زمان و مکان برگزاری، رقابت‌های رشته حفظ و قرائت، هیئت داوران و برنامه‌های جانبی این دوره از مسابقات می‌پردازد جمعه از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱ به روی آنتن شبکه قرآن سیما می‌رود.
برنامه‌سازان و عوامل این مستند تلویزیونی طی روزهای برگزاری پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان در سالن همایش‌های برج میلاد و دیگر محل‌هایی که دانشجویان برای بازدید و برنامه‌های جانبی حضور داشتند، اقدام به تصویربرداری کرده‌اند.
یادآور می‌شود، پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی از ۱۱ تا ۱۴ دی‌ماه با حضور نمایندگانی از ۴۷ کشور جهان در رشته‌ حفظ کل و قرائت تحقیق در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.‌

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها