امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9736
تاریخ انتشار: 10:09 ق.ظ - چهارشنبه 2015/01/28
چاپ این نوشته
Share

عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: جرقه بیداری جوانان غرب زده شده و دیگر نمی توانند با سانسور خبری جلوی این پیام را بگیرند؛ هر چند بازخورد پیام رهبر انقلاب مدتی زمان خواهد برد اما دیگر نمی توان با بیداری و آزادی خواهی جوانان جهان مبارزه کرد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری رسا حجت الاسلام محمد مهدی منتظری عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم  نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی را پاسخ به سانسور بین المللی نسبت به اسلام اصیل توصیف کرد و گفت: دشمنان اسلام با ترفندهایی، داعش را نماد اسلام کرده بودند تا با تبلیغات بین المللی وجهه اسلام را در سراسر دنیا هراسناک جلوه دهند ولی نامه رهبر معظم انقلاب تمام این تبلیغات را از بین برد.

عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم این نامه را دارای نکات فراوانی عنوان کرد و ادامه داد: حتی آمریکای شمالی در این نامه دارای منظور و مفهوم خاصی است؛ تأثیر آن بر جهان استکبار و اروپا بسیار بود؛ این ارتباط که به صورت مستقیم برقرار شد در آینده باعث روشنگری فراوان در جامعه بین الملل خواهد بود.

حجت الاسلام منتظری ابراز داشت: وظیفه آقای سرافراز بسیار سنگین است؛ وی باید در این مسؤولیت از هیچ کوششی فروگذار نکند و تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند قدرت ایران را در سطح بین الملل از لحاظ قدرت انتشار خبر افزایش دهد.

وی به شکسته شدن بایکوت خبری جمهوری اسلامی ایران، توسط رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: امروز با دهه اول انقلاب قابل مقایسه نیست؛ گستردگی رسانه های بین المللی امروز باعث شده است که نامه رهبر معظم انقلاب به سرعت و سهولت در اختیار تمام مردم جهان قرار گیرد و اذهانشان برای پذیرش اسلام واقعی آماده شود.

عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ادامه داد: استکبار جهانی می داند که نظرات رهبر معظم انقلاب در مسائل مختلف جهانی راهگشای جهان اسلام است؛ از این رو در مسائل مختلف از جمله بیداری اسلامی کوشید تا در مصر، لیبی، تونس، بحرین، یمن و بعضی دیگر از کشورهای عربی این بیداری صورت نگیرد؛ دشمنان اسلام گروهک هایی مانند داعش را با سرکردگی ابوبکر بغدادی که به اظهار روزنامه روسی یهودی الاصل می باشد به وجود آوردند تا بیداری اسلامی را به انحراف بکشد.

حجت الاسلام منتظری دین اسلام را نجات بخش جهان بشریت معرفی و اظهار کرد: اسلام هراسی و در ادامه آن اسلام ستیزی با استفاده از مذاهب و فرق بدلی از اسلام هدف اصلی مستکبرین جهان است.

وی افزود: دشمنان اسلام به واقع با این مسأله آشنا هستند که تنها تشیع به منجی اعتقاد دارد و مرکزیت آن در ایران و با ولایت و افکار امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب پویا و فعال در حرکت است.

عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم سانسور خبری را بی تأثیر توصیف کرد و ادامه داد: جرقه بیداری جوانان غرب زده شده و دیگر نمی توانند با سانسور خبری جلوی این پیام را بگیرند؛ هر چند بازخورد این پیام مدتی زمان خواهد برد اما دیگر نمی توان با بیداری و آزادی خواهی جوانان جهان مبارزه کرد.

حجت الاسلام منتظری پیام رهبر معظم انقلاب را ایجاد نوری به نیابت از امام زمان(عج) توسط ایشان دانست و گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس، جوانان حزب الله لبنان و یمن بدون اینکه امام خمینی و رهبر معظم انقلاب را دیده باشند به دنبال نور ایجاد شده توسط ایشان راه افتادند و به رستگاری رسیده و خواهند رسید؛ جوانان داخل کشور نیز باید این نور را ببینند بشناسند و مسیر مورد نظر مقام معظم رهبری را دنبال کنند./۸۳۶/ت۳۰۲/ج

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها