امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9730
تاریخ انتشار: 10:02 ق.ظ - چهارشنبه 2015/01/28
چاپ این نوشته
Share

نمایشگاه پیامبر مهربانی در هفتمین جشنواره تجسمی فجر در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی آقایی، دبیر هفتمین جشنواره تجسمی فجر با اعلام این خبر گفت: در این دوره جشنواره بخشی با عنوان پیامبر مهربانی با هدف احترام به ساحت مقدس انبیای الهی و اعلام انزجار از خشونت و افراطی گری در جهان برگزار می شود.

آقایی ادامه داد: در این بخش نمایشگاهی از آثار هنرمندان تجسمی با موضوع پیامبر با حدود ۷۰ اثر از ۱۹ تا ۲۶ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد. دبیر هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر افزود: ورک شاپ نقاشی با موضوع پیامبر با حضور تعدادی از هنرمندان و همچنین یک پرفورمنس از برنامه های دیگر بخش پیامبر مهربانی در هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر است.

آقایی همچنین گفت: رونمایی و آغاز به کار هنرمندان تجسمی برای پیوستن به یک حرکت فرهنگی برای احترام به ساحت انبیاء با ارسال اثر یا درج امضاء در یک سایت برنامه دیگری است که در این بخش جشنواره صورت می گیرد. هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال، تصویر گری، پوستر، عکاسی و کاریکاتور با همکاری انجمن ها و نهادهای هنری از ۱۴ بهمن ماه جاری برگزار می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها