امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9658
تاریخ انتشار: 12:03 ب.ظ - سه‌شنبه 2015/01/27
چاپ این نوشته
Share

جشنواره فرهنگی روشنا، نسخه الکترونیک کتاب «نردبان آسمان» درباره سبک زندگی پیامبر اکرم(ص) را به اشتراک گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس، جشنواره کتابخوانی روشنا برای مقابله با اقدام صهیونیسم جهانی در چاپ کاریکاتور موهن منسوب به پیامبر عظیم الشان اسلام، نسخه الکترونیکی کتاب «نردبان آسمان» را برای شناخت هرچه بیشتر رسول مهربانی‌ها به اشتراک گذاشت. «نردبان آسمان»  از کتاب‌های پر‌فروش هفته‌های اخیر بازار نشر بوده است و با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از کتاب نردبان آسمان، نسخه فیزیکی آن در تیراژ ۱۵هزار جلد منتشر و در کتاب فروشی‌های پاتوق کتاب، واقع در مراکز استان‌ها و کتاب فروشی‌های معتبر در سراسر کشور توزیع شد.

کتاب «نربادن آسمان» نگاهی به سیره نبوی و اصول عملی زندگی رسول مهربانی دارد و به بخش‌های «مقدمه و چهار فصل: سیری در خویشتن، سیری در عالم، سیری در انفس و سیری در عالم تدبیر» آزین‌ بندی شده است. برای دانلود نسخه الکترونیکی این کتاب می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید:     این کتاب از سری کتاب‌های فصل دوم جشنواره سبک زندگی روشنا است. علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه کتاب وارد سایت rushana.ir/16 شده و با تهیه کد آزمون در این مسابقه شرکت کنند.

جوایز سومین جشنواره فرهنگی روشنا یک دستگاه خودرو رانا، ۱۴ سکه بهار آزادی، ۲۵ دستگاه موبایل، ۲۵ سفر به مشهد و ۲۵۰ گنجینه و… است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها