امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9580
تاریخ انتشار: 12:32 ب.ظ - دوشنبه 2015/01/26
چاپ این نوشته
Share

دبیر مجموعه فرهنگی شهید صیاد شیرازی از برگزاری جلسه هم‌اندیشی و عملیات سایبری با عنوان نسبت انقلاب اسلامی در فضای مجازی با رویکرد شبکه‌های مجازی با حضور متخصصان سایبری و فعالان شبکه‌های اجتماعی در ۹ بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس  از اصفهان، مصطفی زارعی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، پیرامون فراخوان و دعوت‌خواهی صورت گرفته از سوی مجموعه فرهنگی شهید صیاد شیرازی در فضای مجازی و از فعالان شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: این مجموعه تلاش کرده است از تمام فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مجاهدت می‌کنند برای حضور در یک جبهه مشترک و به منظور ارتقای توانمندی علیه هجمه دشمنان دعوت به عمل آورد.

وی با اشاره به ایرانِ ۱۴۰۴ اضافه کرد: جمعی از جوانان ایرانی در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی (اصفهان) گرد هم آمده‌اند تا با کمک از قابلیت‌ها و فرصت‌های فضای مجازی، راهکاری مناسب ایجاد کنند.

دبیر مجموعه فرهنگی شهید صیاد شیرازی تصریح کرد: جوانان انقلابی بر این باورند که اگر از فضای مجازی و قابلیت‌های آن به درستی استفاده شود، می‌توان به تحقق چشم‌انداز ۱۴۰۴ امیدوار بود و گر نه باید حسرت فرصت‌های از دست داده را خورد.

زارعی ادامه داد: بر این اساس این جوانان انقلابی دور هم جمع شده‌اند تا از فضای مجازی که حقیقت انکارناپذیر جهان کنونی است، برای صدور آرمان‌ها، افکار و عقایدشان به تمام جوانمردان جهان، استفاده کنند.

وی افزود: در همین راستا از تمام فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مجاهدت می‌کنند، دعوت می‌شود تا در سنگر هم‌اندیشیکه به منظور تبادل اندیشه و طرح راهکار‌های عملیاتی برای مقابله با هجوم دشمن در این فضا تشکیل می‌شود، شرکت کنند.

دبیر مجموعه فرهنگی شهید صیاد شیرازی تاکید کرد: امید است با حضور متخصصان و کارشناسان فضای مجازی در روز ۹ بهمن ‌ماه جاری در این هم‌اندیشی، معبر مناسبی برای حضور برای مقابله با دشمن فراهم شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها