امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9571
تاریخ انتشار: 12:17 ب.ظ - دوشنبه 2015/01/26
چاپ این نوشته
Share

مراسم تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام خمینی(ره) سه‌شنبه، هفتم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , یوسف افراش، معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: مراسم نثارگل و تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، سه‌شنبه، هفتم بهمن‌ماه در آستانه فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن افزود: این مراسم از ساعت ۱۱ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود. لازم بذکر است که وسیله ایاب و ذهاب به منظور حضور قرآنیان و علاقه‌مندان در این مراسم نیز از ساعت ۹:۳۰ صبح در مقابل درب سازمان دارالقرآن الکریم واقع در خیابان ولیعصر، خیابان رشت مهیا خواهد شد.

افراش عنوان کرد: در این مراسم بیانیه جامعه قرآنی و کمیته قرآن ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی نیز قرائت خواهد شد.

وی در ادامه گفت: جامعه قرآنی بعد از تجدید میثاق با آرمان‌ها امام راحل، به زیارت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) رفته و نماز ظهر و عصر را در حرم اقامه می‌کنند.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: این مراسم که از جمله برنامه‌های کمیته قرآن ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی است با حضور مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای قرآنی کشور، قاریان و حافظان قرآن کریم و فعالان جامعه قرآنی برگزار می‌شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها