امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9568
تاریخ انتشار: 12:13 ب.ظ - دوشنبه 2015/01/26
چاپ این نوشته
Share

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه صدای اسلام چشم‌گیر و آثارش فراوان است، اظهار کرد: مهم‌ترین اثر نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب این است که نشان می‌دهد اسلام بزرگ‌ترین منادی صلح و هدایت است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , آیت‌الله حسن ممدوحی، عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای‌ شمالی اظهار کرد: این نامه ملهم از نامه امام خمینی(ره) به گورباچف بود.

وی با بیان اینکه نامه رهبر معظم انقلاب نیز مانند نامه امام(ره) مؤثر و در تاریخ ماندگار خواهد شد، گفت: این نامه از عظمت اسلام و جمهوری اسلامی حکایت دارد و نشان می‌دهد امروز در برابر تمام فسادهایی که از سوی مفسدان عالم صورت می‌گیرد، ندای صلاح و اصلاح از کشور ما برپا می‌شود.
آیت‌الله ممدوحی با تأکید بر اینکه صدای اسلام چشم‌گیر و آثارش فراوان است، افزود: مهم‌ترین اثر نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب این است که نشان می‌دهد علی‌رغم تبلیغات سوئی که در دنیا صورت می‌گیرد، بزرگ‌ترین منادی صلح و هدایت دین مبین اسلام است.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: رسانه‌ها باید به سرعت این نامه را پردازش کنند و نگذارند کهنه شود؛ با استفاده از مقالات و عبارات زیبا علی‌الدوام به آن دامن بزنند و به ترویج آن بپردازند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها