امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9540
تاریخ انتشار: 5:56 ب.ظ - یکشنبه 2015/01/25
چاپ این نوشته
Share

مدیر گروه زبان های خارجی دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: به دنبال تربیت مدرس زبان خارجه و اشتغال آنها درموسسات آموزشی،از توان آنها برای تبلیغ دین اسلام استفاده می شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر , مهدی حبیب اللهی  اظهار داشت: با توجه به اینکه شنیده شده در موسسات آموزشی زبان خارجه یکسری از اشکالات و شبهاتی علیه دین اسلام منتشر می شود و مدرسین این دست آموزشگاه‌ها بعضا به لحاظ فرهنگی و دینی آگاهی ندارند بنابراین در صدد تربیت مدرسین زبان خارجه از جمع روحانیون شدیم.

وی با بیان اینکه بخشی از این روحانیون مدرس زبان خارجه در موسسات زیر نظر دفتر تبلیغات اسلامی مشغول به کار می شوند، گفت: در گذشته برای آموزش زبان خارجه به روحانیون از مدرسین زبان خارجی موسسات آموزشی استفاده می‌شد.

مدیر گروه زبان های خارجی دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: مهرماه نخستین دوره آموزش زبان های خارجه برای طلاب برگزار شده که به ۱۸۰ نفر زبان انگلیسی، اسپانیایی، عربی، فرانسه و چینی آموزش داده شد.

وی با اشاره به اینکه طلاب آموزش دیده پس از گذراندن دوره های عمومی زبان خارجه در گرایش های مختلفی از جمله مبلغ بین الملل، مبلغ مکتوب و نوشتاری و مدرس زبان خارجه مشغول به تحصیل می شوند و اضافه کرد: در سال جاری بین ۱۵ تا ۲۰ نفر با گرایش مبلغ بین الملل و ۱۵ نفر هم در حوزه مدرس زبان خارجه فارغ التحصیل شدند.

حبیب اللهی اعلام کرد: بهمن ماه سال جاری دومین دوره آموزش زبان خارجه در حوزه انگلیسی، عربی و فرانسه برای طلاب برگزار می‌شود.

وی گفت: مبلغان مکتوب و نوشتاری در حوزه ترجمه کتاب در سایت‌های مختلف، پاسخ به شبهات و گفتگوی اینترنتی وارد شده اند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها