امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9537
تاریخ انتشار: 5:53 ب.ظ - یکشنبه 2015/01/25
چاپ این نوشته
Share

امام جمعه موقت اصفهان از انتشار کتاب مبانی معرفتی سبک زندگی اسلامی ایرانی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر , حجت الاسلام محمد تقی رهبر  اظهار داشت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در باب سبک زندگی اسلامی ایرانی رسانه ها، علما و مسئولان در ابتدا لازم است مبانی این نوع از زندگی را تدوین کنیم.

وی با بیان اینکه علما و مسئولان  باید تمام تلاش خود را در این راستا به کار بگیرند، افزود: رسانه ها نیز باید سبک زندگی اسلامی را در ذهن جامعه درشت کنند تا به تدریج عمل به این سبک در تمامی شئونات جامعه نهادینه و جای سبک زندگی غربی را بگیرد.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه فرهنگ کنونی جامعه متاثر از فرهنگ غربی و بیگانه است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بسیار بر سبک زندگی اسلامی تاکید دارند و به تازگی نیز مجدانه از صدا وسیما درباره تلاش برای فرهنگسازی در این زمینه  تذکرات لازم را ارائه کردند.

وی تاکید کرد: قصد داریم در ابتدا جزواتی در سبک زندگی اسلامی و در مقوله های اقتصاد، خانواده، جمعیت، مسایل اجتماعی و مردمی، معیشت، فرهنگ، سیاست، وظایف روحانیون و حکومت در دست چاپ دارم و پس از انتشار در کتابی با نام مبانی معرفتی سبک زندگی اسلامی ایرانی جمع آوری می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها