امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9420
تاریخ انتشار: 2:13 ب.ظ - جمعه 2015/01/23
چاپ این نوشته
Share

استاد حوزه علمیه گفت: با توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) مسلمانان واقعی خونشان به جوش آمد و با اتحاد و محبت به یکدیگر جواب دشمنان اسلام را دادند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس از تیران و کرون، آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی پنج‌شنبه شب در آستانه امام‌زاده احمد بن حنفیه اظهار کرد: سران کشورهای غربی در خواب غفلت به سر می‌برند و نمی‌دانند که اسلام حقیقی کار خود را انجام می‌دهد و با بصیرت و عشقی که مردم به دین اسلام دارند موجب پیشروی در جهان است.

وی ادامه داد: حب معرف انسان در جهان است و افرادی که مسلمان واقعی و حقیقی را دوست دارند و مخالف توهین به پیامبر اکرم (ص) هستند مسیحیان و یهودیانی‌اند که حساب آنها از صهیونیست‌ها جداست و چنین توهین‌هایی را نمی‌پذیرند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی گفت: رهبر معظم انقلاب با تدبیر و دوراندیشی خاص خود نامه‌ای به جوانان اروپایی نوشتند و با بیان زیبا و حکیمانه خود آنها را نسبت به آینده آگاه کردند.

وی افزود: با آگاهی جوانان اروپایی آنها در آینده‌ای نزدیک جواب کاریکاتوریست فرانسوی را خواهند داد و از پیامبر اسلام (ص) به خوبی دفاع خواهند کرد.

حائری‌شیرازی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ادامه داد: بصیرت مقام والایی دارد و مسلمانان هر روز امتحان صبر و مقاومت را پس می‌دهند و دشمنان با جنگ نرم به جنگ مردم آمده‌اند که تا به حال موفق نبوده و شکست را پذیرفته‌اند.

وی ادامه داد: مردم جهان منتظر یک تمدن جدید در جهان هستند که این تمدن نوظهور همان امنیت، عدالت و آزادی است و صدای آزادی و عدالت در جهان هستی به گوش می‌رسد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها