امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9396
تاریخ انتشار: 11:11 ق.ظ - جمعه 2015/01/23
چاپ این نوشته
Share

در پی اهانت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(ص) اجتماع عظیم مردمی «من عاشق محمدم» در امامزادگان و بقاع متبرکه و همچنین مساجد کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت: در پی اهانت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) این سازمان در راستای ترویج و نشر معارف ناب اسلامی و معرفی چهره منور نبی مکرم اسلام(ص) و محکوم کردن این هتک حرمت، اجتماع عظیم مردمی “من عاشق محمدم را در امامزادگان و بقاع متیرکه و همچنین مساجد کشور برگزار می کند.

وی افزود: بار دیگر قلم به دستان مزدور وجیره خوار  و دشمنان عنود  اسلام با اهانت به پیامبر اعظم(ص)، حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله) قلوب میلیون‌ها مسلمان آزاده را در اقصی نقاط عالم  جریحه دار کرد. عجبا که بهانه این هتاکی به ساحت پیامبر اعظم ورسول مهربانی(ص) اقدامات تروریستی همان تکفیری های خشک مغزی است که در دامن پر مهر غرب و در سایه حمایت های همه جانبه دول استعماری پرورش یافته اند، اما امروز تهدید و ارعاب این تروریستهای بی اصل و نسب، دامن ولی نعمتان غربی شان را نیز گرفته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در ادامه با محکومیت شدید اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مکرم رسول گرامی اسلام گفت: دولتهای غربی با هتاکی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) سعی دارند بار دیگر موج جدید اسلام هراسی در دنیا به راه بیندازند، غافل از اینکه توهین به پیامبر اعظم(ص) رسوایی بیشتر مستکبران،  را همچون گذشته  در پی خواهد داشت و موجب همدلی  و همبستگی بیشتر مسلمانان و ریشه کن شدن جریانات تکفیری خواهد شد.

حجت الاسلام شرفخانی با اشاره به برگزاری  برنامه سراسری  مردمی “من عاشق محمدم” افزود: این اجتماع عظیم مردمی شامگاه روز شنبه ۴ بهمن ماه پس  از نماز مغرب و عشاء با حضور گسترده آحاد مختلف مردم عزیز در امامزادگان ،بقاع متبرک و مساجد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : قرائت قرآن کریم، قرائت زیارت پیامبر  اعظم(ص)، سخنرانی پیرامون شخصیت نبی گرامی اسلام و مدح و منقبت خاتم المرسلین و افشای نقشه شوم دشمنان و اسلام هراسی از جمله برنامه های این همایش مردمی است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها