امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9356
تاریخ انتشار: 12:40 ب.ظ - پنج‌شنبه 2015/01/22
چاپ این نوشته
Share

گروه فعالیت‌های قرآنی: آزمون مصاحبه علمی متقاضیان تدریس درس آشنایی با قرآن در مراکز دانشگاهی تهران، قم و البرز صبح امروز، دوم بهمن‌ماه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری ایکنا  , آزمون مصاحبه علمی متقاضیان تدریس درس آشنایی با قرآن در مراکز دانشگاهی تهران، قم و البرز صبح امروز، دوم بهمن‌ماه آغاز و تا جمعه، سوم بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.
در این آزمون ۱۲۰ نفر از دارندگان مدرک دکتری و کارشناسی ارشد معارف و علوم قرآن، اساتید قرآنی شاغل در مراکز آموزشی و مؤسسات قرآنی، حافظان و قاریان ممتاز و دارندگان رتبه‌های کشوری و بین‌المللی حضور داشته و در آزمون‌های تفسیر و ترجمه، قرائت و تجوید، علوم قرآن و روش تدریس میزبان توانمندی خود نشان می‌دهند تا در صورت موفقیت در این آزمون بتوانند درس آشنایی با قرآن را در مراکز دانشگاهی تهران، قم و البرز تدریس کنند.
این  آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی شهرری در حال برگزاری است که با توجه به اهمیت و ضرورت دقت در گزینش اساتید  دانشگاه، پژوهشکده قرآن و عترت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از اساتید صاحب‌نظر و متخصص علوم و فنون قرائت در ارزیابی متقاضیان تدریس استفاده کرده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی‌پور و حسن فروغی از اساتید صاحب‌نظر در رشته علوم و فنون قرائات و مشاوران علمی دو فصلنامه «قرائت‌پژوهی» ارزیابی متقاضیان را در این دو روز بر عهده دارند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها