امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9243
تاریخ انتشار: 9:23 ق.ظ - چهارشنبه 2015/01/21
چاپ این نوشته
Share

همایش بزرگ “محمد(ص) پیامبر رحمت” ‌با حضور گسترده و پرشور زائرانی ایرانی خانه خدا به همت بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعار “لبیک رسول الله” اهانت به ساحت آن حضرت را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری تسنیم از مکه مکرمه، اهانت بی شرمانه و گستاخانه روزنامه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر مهر و مهربانی حضرت محمد(صلی‌‌الله علیه و آله وسلم) واکنش های بسیار زیادی در سراسر دنیا به همراه داشته است و هر انسان آزاده ای چنین حرکت‌های به دور از اخلاق و انسانیت را محکوم کرده است.

زائران ایرانی خانه خدا نیز پس از شنیدن این خبر احساس وظیفه کرده و در محکومیت این اقدام گستاخانه و بی‌شرمانه تجمع گسترده‌ای را در مکه مکرمه به راه انداختند و در همایش بزرگی که از سوی دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری برگزار شده بود، شرکت کردند.

حضور اقشار مختلف زائران ایرانی سرزمین وحی و بیت‌الله الحرام در جوار خانه خدا در این همایش بسیار گسترده و پرشور بود و زنان و مردان، کودکان و بزرگسالان در این مراسم حضور به هم رسانده بودند تا در کنار هم شعار زیبای “لبیک یا رسول الله” را فریاد بزنند.

این همایش بزرگ با حضور حجهالاسلام والمسلمین عبدخدایی نماینده بعثه در مکه مکرمه، روحانیون کاروان ها و زائران خانه خدا در سالن اجتماعات هتل دار هادی محل استقرار دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد و پس از قرائت آیات سوره مبارکه محمد(ص) مداح اهل بیت(ع) به شعر خوانی پرداخت و در ادامه حجهالاسلام والمسلمین رضائی تهرانی سخنران بعثه مقام معظم رهبری به ایراد سخنرانی درباره اهداف شوم دشمنان اسلام از این اقدامات پرداخت.

زائران شرکت کننده در این همایش بزرگ نوشته هایی با مضامین “لبیک یا رسول الله” و من “‌عاشق محمد(ص)” هستم را در دست داشتند و بارها به ذکر صلوات بر حضرت محمد(ص) و خاندان پاک و مطهر آن حضرت کردند و آرزوی نابودی دشمنان اسلام را از خدای کعبه طلبیدند.

در این مراسم باشکوه ذکر “صلی علی محمد و اهل بیت احمد” به صورت دسته جمعی توسط زائران بیت الله الحرام زمزمه شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها