امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 9210
تاریخ انتشار: 11:49 ب.ظ - سه‌شنبه 2015/01/20
چاپ این نوشته
Share

مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه آذربایجان غربی، از شرکت بیش از ۸۰۰ طلبه در اردوی زیارتی، علمی و فرهنگی در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه » در ارومیه ,  حجت الاسلام حبیب مقدم  با اشاره به برگزاری اردوی طلاب و اساتید حوزه علمیه آذربایجان غربی در قم، اظهار داشت: اردوی زیارتی، علمی و فرهنگی با حضور ائمه جمعه، اساتید، معاونین حوزه و ۸۳۰ طلبه، به مدت ۶ روز در قم برگزار می شود.

مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه آذربایجان غربی با اشاره به اهداف و برنامه های اردوی طلاب، ادامه داد: زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) و تمسک به ائمه اطهار (ع)، بهره مندی از رهنمودهای مراجع عظام تقلید و اساتید برجسته حوزه علمیه قم، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین طلاب و همچنین الگودهی مناسب برای افزایش انگیزه و تلاش در عرصه تحصیل و تهذیب از اهداف و برنامه های این اردو می باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، طلاب و اساتید با حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، جوادی آملی، آیت الله مقتدایی، آیت الله حسینی بوشهری و برخی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم دیدار خواهند کرد.

حجت الاسلام مقدم افزود: طلاب شرکت کننده در اردوی زیارتی، علمی و فرهنگی از سطوح دوم و سوم ، پایه های اول تا دهم هستند که پس از پایان امتحانات، فرصت مناسبی است تا طلاب در راستای غنی سازی علمی و انسجام و همگرایی بیشتر گام بردارند.

مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بازدید از مراکز علمی، پژوهشی قم، مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، موسسه پژوهشی امام خمینی(ره) و مدارس فقیه و دارالشفاء، دفتر مقام معظم رهبری در قم و سخنرانی آیت الله مصباح یزدی  صورت خواهد کرد.

وی، زمان آغاز اردو را از امروز ۳۰ دی ماه به مدت ۶ روز اعلام کرد و گفت:  حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد قهرمانی، مدیر حوزه علمیه استان، در این اردو گزارشی از وضعیت فعلی حوزه علمیه استان، عملکردها و فعالیت های طلاب و حوزه علمیه ارائه خواهد کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها