امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 8906
تاریخ انتشار: 9:29 ب.ظ - پنج‌شنبه 2015/01/8
چاپ این نوشته
Share

حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: باید با اقدامات فرهنگی و تبلیغی فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور حفظ کرد. همه مشکلات ما به دلیل دوری جامعه از عقل و عدل است

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه»، این مرجع تقلید در دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا برگزارشد، با اشاره به مجاهدتهای خانواده شهدا و ایثارگران، ایشان را از سرمایه های معنویی کشور خواندند و اظهارداشتند:دعای خانواده شهدا و جانبازان و قلب شکسته آنان سهم تعیین کننده ای در استجابت دعای همه ی ما دارد.

ایشان با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر برای رفع مشکلات و دغدغه های خانواده شهدا و ایثارگران به ویژه جانبازان قطع نخاعی، اذعان داشتند: رابطه بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدا و جانبازان باید رابطه ای متقابل و صمیمانه باشد. در این راستا مناسب است بنیاد شهید بودجه خود را صرف ایجاد اشتغال و کار آفرینی برای افراد تحت پوشش خود به ویژه از طریق بهره مندی از فضای مجازی و دور کاری کند.

مشکلات به دلیل دوری جامعه از عقل و عدل است
معظم له خاطرنشان کردند: باید با اقدامات فرهنگی و تبلیغی فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور حفظ کرد. همه مشکلات ما به دلیل دوری جامعه از عقل و عدل است. اگر جامعه به سوی عقل و عدل به پیش نرود ممکن است حرمت خانواده شهدا و بنیاد شهید نزد نسل سوم و چهارم انقلاب کم رنگ شود.
حضرت آیت الله جوادی آملی در پایان این دیدار برای موفقیت بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیشبرد و رسیدن به اهداف خود دعا کردند.

خاطرنشان می شود: در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران در یک سال اخیر، سلام ویژه دکتر روحانی رئیس جمهور را به محضر آیت الله العظمی جوادی آملی ابلاغ کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها