امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 7378
تاریخ انتشار: 10:00 ق.ظ - پنج‌شنبه 2014/10/23
چاپ این نوشته
Share
مدیر مدرسه علمیه بیت المهدی(عج):

مدیر مدرسه علمیه بیت المهدی(عج) شیراز با تاکید بر این که منتظر مصلح خود باید صالح باشد، تصریح کرد: هر روز باید عهد و پیمان خود را با امام عصر(عج) تجدید کنیم.

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق یوسفعلی، در شیراز با اشاره مهدویت را هویت شیعه دانست و اظهار کرد: اعتقاد به ائمه معصومین(ع) به ویژه امام زمان(عج) که سبب اتصال بین ما وخداوند متعال می باشند، مبنای اعتقادی شیعه است.

وی تصریح کرد: ما باید همواره به یاد امام زمان (عج) باشیم و بدانیم که خداوند متعال و ائمه معصومین(ع)شاهد و ناظر بر اعمال ما هستند و پرونده اعمال ما خدمت حضرت بقیه الله(عج) عرضه می شود.

مدیر مدرسه علمیه بیت المهدی(عج) با تاکید بر این که حضرت بقیه الله(عج) سبب خیر و رحمت برای تمام عالمیان هستند، یادآور شد: با عهد و پیمان بستن روزانه با امام زمان (عج) امید به ظهور را می توانیم در دل خود و امعه بیشتر کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی با بیان این که باید بدانیم امام زمان(عج) نسبت به ما چه حقی دارند، ابراز داشت: انتظار فرج می تواند باعث گشایش در مشکلات می شود.

وی در پایان یادآور شد: در عهد و پیمان خود با امام زمان(عج) باید به خود تلقین کنیم که منتظر مصلح نیز باید صالح باشد تا بتوانیم به وظایفمان بهتر عمل کرده و شرایط ظهور حضرت را در جامعه آماده کنیم.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها