امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 7248
تاریخ انتشار: 3:40 ب.ظ - دوشنبه 2014/10/20
چاپ این نوشته
Share
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) اهواز:

طلاب باید با تبلیغ ارزش ها و معارف ناب انقلابی و اسلامی در سطح بین الملل، زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) شوند.

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام عبدالمجید زکی پور، شب گذشته در آیین عمامه گذاری طلاب این مدرسه، با اشاره به عرصه فعالیت های انجام شده در سطح مدرسه، اظهار داشت: فعالیت های مدرسه علمیه امام رضا(ع) اهواز در سه عرصه تهذیب، تحصیل و کارهای فرهنگی است.

 وی با بیان این که هم اکنون طلاب در دو سطح ۱ و ۲ در مدرسه علمیه امام رضا(ع) اهواز مشغول تحصیل هستند، گفت: همه تلاش کادر مدیریتی این مدرسه، تربیت طلاب کارآمد، به روز و پویا با هدف ایجاد نظام صالح حوزوی است.

حجت الاسلام زکی پور، با اشاره به تربیت استاد دراین مدرسه، بیان داشت: مدیریت مدرسه علمیه امام رضا(ع) در سال تحصیلی جدید از ۲۱ استاد برای تدریس طلاب استفاده کرده که بخشی زیادی از این اساتید، تربیت یافته همین مدرسه علمیه بوده اند.

مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) اهواز، به محور فعالیت های تبلیغی مدرسه اشاره کرد و اذعان داشت: بخش عمده ای از فعالیت های تبلیغی مدرسه علمیه امام رضا(ع) در مساجد انجام می شود، به طوری که هم اکنون آثار خوبی در سطح مساجد استان داشته است.

 این استاد حوزه، با اشاره به جذب جدید مدرسه علمیه امام رضا(ع) در سال تحصیلی ۹۳-۹۴، گفت: کادر علمی و مدیریتی مدرسه شرایط خاصی را برای جذب طلاب در نظر گرفته، به طوری که تا کنون توفیقات خوبی نصیب این مدرسه شده است.

حجت الاسلام زکی پور، به تعداد مدارس علمیه برادران استان خوزستان اشاره کرد و اظهار داشت: هم اکنون در حدود ۵۰ مدرسه علمیه در سطح استان مشغول به فعالیت بوده و هدف همه آنها تحقق اهداف امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری است.

وی در پایان با بیان این که جهان در پیچ بزرگ تاریخی قرار دارد، خاطرنشان ساخت: طلاب باید با تبلیغ ارزش ها و معارف ناب انقلابی و اسلامی در سطح بین الملل، زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) شوند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها