امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 7224
تاریخ انتشار: 10:52 ق.ظ - دوشنبه 2014/10/20
چاپ این نوشته
Share

مدیر مرکز فرهنگی و تبلیغی زندگی به رنگ خدا، از برگزاری همایش «سوژه‌های سخن ویژه مبلغان عاشورایی» محرم‌الحرام ۱۴۳۶ با حضور اساتید و فرهیختگان تبلیغی در قم خبرداد.

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه، فهیم تواضع با اعلام این خبر گفت: این همایش در راستای ارائه محتوا و جهت‌دهی محتوا در ایام تبلیغی محرم از سوی مرکز فرهنگی و تبلیغی زندگی به رنگ خدا و با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، ‌دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مؤسسه روایت سیره شهدا، مصاف عشق برگزار می‌شود.

وی افزود:‌ با توجه به این که مبلغان به نقاط مختلف کشور اعزام می‌شوند، لازم است با نیازهای اسلام و نظام و دغدغه‌های رهبری بیشتر آشنا باشند تا تأثیرگذاری تبلیغی بیشتری هم در میان مردم داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری این همایش در روز سه شنبه، ۲۹ مهرماه جاری در قم گفت: در این همایش که از ساعت ۸ صبح در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود،‌ حجج اسلام پناهیان، ماندگاری، ‌صائب و برادران به سخنرانی خواهند پرداخت.

مدیر مرکز فرهنگی و تبلیغی زندگی به رنگ خدا در پایان افزود: به شرکت کنندگان کتاب‌هایی پیرامون سوژه‌های تبلیغی اهدا می‌شود.

انتهای پیام// ۱۵/ ۳۱۳

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها