امروز: پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 7202
تاریخ انتشار: 7:00 ب.ظ - یکشنبه 2014/10/19
چاپ این نوشته
Share

مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان در بیانیه ای، با محکومیت شدید صدور حکم اعدام آیت الله شیخ نمر توسط آل سعود، این حکم را نشانه بارز ظلم و بی عدالتی خواند.

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه، در این بیانیه آمده است: متاسفانه دادگاه جنایی عربستان  چند روز قبل، پس از گذشت دو سال، حکم اعدام تعزیری “آیت الله شیخ نمر باقر النمر” را صادر کرد و این خبر توسط وکیل و برادر شیخ النمر تایید شد.

در بخشی دیگری از بیانیه ذکر شده است: حاکمیت درعربستان سعودی که ازعقب افتاده ترین و متحجرترین حکومت های قرن معاصر و کشورهای اسلامی است، هنوز نخواسته به حداقل حقوق انسانی و بشری واسلامی تن دهد. دراین کشور بدترین رفتارها را با اقلیت های مذهبی و دینی دارند و زنان ازحقوق بسیاری محروم هستند، این درحالی است که وهابیت والقاعده و افراد و گروه های تروریستی در این کشورسازماندهی، آموزش و حمایت می شوند.

در ادامه بیانیه آورده شده است: کشوری که درآن شهرهای مقدسی مثل مکه ومدینه قراردارد که باید سرزمین امن برای همه مسلمین باشد، برای مردم خود این کشورهم امن نیست و به بهانه های واهی و ساختگی افراد ومذاهبی که با این حاکمیت متحجرهماهنگ نباشند، به بدترین برخوردها و تهمت ها وشنکجه ها دچارمی شوند که یکی ازاین نمونه های بی عدالتی وظلم وتبعیض دراین کشور حکم اعدام تعزیری “آیت الله شیخ نمر باقر النمر” است .

طلاب وروحانیون واساتید ومسئولین حوزه علمیه استان اصفهان این حکم ناعادلانه رامحکوم می کند  و از طریق مجامع بین المللی وکشورها وافراد آگاه مسلمین خواهان محکومیت این حکم ظالمانه هستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها