امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 7168
تاریخ انتشار: 3:50 ب.ظ - شنبه 2014/10/18
چاپ این نوشته
Share

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم امروز با حضور درسامانه خبری حوزه، ضمن بازدید از بخش های مختلف آن با مدیر عامل و مسئولان این رسانه گفت و گو کرد.

به گزارش مباحث به نقل از خبرگزاری حوزه،حجت الاسلام والمسلمین واعظی در  بازدید از خبرگزاری حوزه و هفته نامه افق حوزه با ابراز خرسندی از فعالیت های رسانه ای حوزه در سخنانی اظهارداشت: با توجه به حساسیت امر اطلاع رسانی  به خصوص در حوزه دین، خبررسانی یکی از کارهای سخت و با حساسیت بالا است.

وی با بیان این که  اطلاع رسانی از رویدادهای حوزه های علمیه  که از طریق سامانه خبری انجام می شود جای تقدیر دارد بیان داشت: خبرگزاری حوزه، کار اطلاع رسانی  بسیار خوبی انجام  می دهد  و چشم خیلی از جهانیان به حوزه علمیه قم است که بتواند از اخبار و اطلاعات و همچنین تولیدات این مرکز عظیم جهان تشیع بهره ببرند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: این سامانه خبری  در ادامه راه، باید نسبت به پوشش اخبار حوزه های علمیه فعالیت جغرافیایی خود را گسترش داده و تعاملات خود را با همه نهادهای حوزوی توسعه دهد.

وی با بیان این که سامانه خبری حوزه در معرفی فرزانگان تلاش های خوبی انجام داده و باید کارهای بیشتری صورت بگیرد.

خاطرنشان می شود؛ در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلمین حسن مولایی مدیر مسئول هفته نامه افق حوزه و مدیر عامل خبرگزاری حوزه گزارشی از فعالیت های این سامانه خبری ارائه داد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها